Гороскоп на 17 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 17 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Раки та Терези. А от Овнам у цей день треба бути обережними із грошима.

Овен – Сімка денаріїв
Овнам 17 травня потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок, адже ваші плани можуть бути порушені через непередбачені обставини. Карти радять не робити необдуманих покупок – можете втратити велику суму грошей.
Телець – Дама кубків
Тільцям сьогодні точно нудьгувати не доведеться. А щоб день пройшов у хорошій атмосфері, тримайтеся подалі від конфліктів. Будьте готові до несподіванок та змін настрою.
Близнюки – Шістка кубків
У Близнюків 17 травня можлива приємна зустріч та нові знайомства, зокрема романтичні. Карти радять ретельно зважувати усі свої рішення. Гарний день для планування майбутнього.

Рак – Трійка кубків
Раки 17 травня можуть сміливо робити великі покупки: фінансовий успіх буде цього дня на вашому боці. Також час підходить для спілкування та початку романтичних відносин.
Лев – Дама жезлів
Леви 17 травня відчуватимуть гостре бажання вирішити всі проблеми та справи, які вже давно не дають вам спокою. Карти підтримують таке рішення: день дійсно підходить для того, щоб довести все розпочате до кінця. Можливо, доведеться приймати не найприємніші рішення.
Діва – Місяць
Діви мають ризик травмуватися, особливо слід акуратно поводитися з побутовою технікою. Карти радять присвятити день відпочинку та розслабленню.
Терези – Помірність
Терезам карти рекомендують прислухатися до порад оточуючих, і не вступати в суперечки. Контролюйте свої емоції. Ймовірно, отримання вигідних пропозицій, які дозволять вирішити фінансові проблеми.
Скорпіон – Колесо Фортуни
На Скорпіонів чекає відносно спокійний день. Намагайтеся набратися сил – вони вам знадобляться вже найближчим часом. Можливі несподівані розбіжності із партнерами.

Стрілець – Дев’ятка кубків
У Стрільців можливі сварки з близькими через ваші помилки. Також представники знака можуть зіткнутися із проблемами через інтриги недоброзичливців. Намагайтеся реагувати на все спокійно.
Козеріг – Двійка денаріїв
Козерогам 17 травня слід проявити максимум дружелюбності та терпіння, щоб уникнути неприємностей. Намагайтеся більше слухати, аніж говорити. Також сьогодні ви можете мати справу з великими витратами.

Водолій – Туз мечів
Водоліям потрібно уникати непотрібних контактів. У відносинах з коханою людиною вдасться досягти гармонії та взаєморозуміння. Можливо, настав момент, щоб вивести ваші стосунки на новий рівень.
Риби – Паж мечів
Рибам слід навчитися правильно використовувати свою енергію: ви надто багато часу присвячуєте порожнім справам. Також на представників знаку чекають романтичні зустрічі та приємні переживання. Можливо, вам надійде приваблива пропозиція, яку потрібно добре обміркувати.