Гороскоп на 17 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 17 вересня 2021 року по картах Таро каже, що у Раків день буде наповнений складнощами, а у Скорпіонів збудуться будь-які починання.

 

Овен – карта дня Таро “Двійка мечів”
Ваш впевнений і спокійний настрій допоможе зберегти стан рівноваги. Ви зможете не піддаватися на провокації оточуючих і при цьому не дасте себе в образу.
Телец- карта дня Таро “Дев’ятка жезлів”
Наберіться терпіння і терпляче чекайте розвитку подій цього дня. Це найкраща тактика, яка допоможе вам уникнути і запобігти неприємностям як в сфері роботи, так і в особистому житті.
Близнюки – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Рак – карта дня Таро “П’ятірка мечів”
Цей день буде наповнений складнощами і неприємностями. Вам доведеться відстоювати свої інтереси, але не дивлячись на ваші зусилля, ситуація може розвиватися далеко не на вашу користь.
Лев- карта дня Таро “Сонце”
Вас чекає багатообіцяючий день. Адже Сонце – це одна з найщасливіших карт Таро. Всі ваші справи будуть складатися вдало, і ви залишитеся задоволені плодами своєї праці.
Діва- карта дня Таро “Луна”
Ваше настрій мінливий і не постійно, що відповідно позначиться на стані ваших справ. Навколишні люди насилу розумітимуть ваші бажання і мотиви вчинків.
Веси- карта дня Таро “Вежа”
Цей день вважається вкрай несприятливим, коли задумані плани руйнуються, а справи і люди, в яких ви були впевнені, підводять. При цьому все відбувається з незалежних від вас причин.
Скорпіон- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються як не можна більш успішно. А гроші самі прагнуть до вас в руки, тільки устигайте їх ловити.

Стрілець – карта дня Таро “Паж Пентакль”
Нові знайомства та зустрічі цього дня принесуть користь вашому матеріальному становищу. Не відмовляйтеся від привабливої ​​пропозиції, що стосується бізнесу, кар’єри чи грошей.
Козерог- карта дня Таро “Страшний Суд”
Вам слід бути обережніше в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – проявити терпіння, розсудливість і дипломатичність.

Водолей- карта дня Таро “Королева кубків”
Чудовий день для любові, романтичних зустрічей і побачень з коханими людьми, друзями, родичами. Вам надасть всіляке сприяння найвпливовіша жінка.
Риби-карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.