Гороскоп на 17 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 17 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що у Раків день буде сповнений складнощів, а у Скорпіонів збудуться будь-які починання.

 

Овен – карта дня Таро “Двійка мечів”
Ваш впевнений та спокійний настрій допоможе зберегти стан рівноваги. Ви зумієте не піддаватися на провокації оточуючих і при цьому не дасте себе образити.
Телець – карта дня Таро “Дев’ятка жезлів”
Наберіться терпіння і терпляче чекайте на розвиток подій цього дня. Це найкраща тактика, яка допоможе вам уникнути та запобігти неприємностям як у сфері роботи, так і в особистому житті.
Близнюки – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі собою. Вам важливо ухвалити правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Рак – карта дня Таро “П’ятірка мечів”
Цей день буде наповнений складнощами та неприємностями. Вам доведеться відстоювати свої інтереси, але попри ваші зусилля ситуація може розвиватися далеко не на вашу користь.
Лев – карта дня Таро “Сонце”
На вас чекає багатообіцяючий день. Адже Сонце – це одна з найщасливіших карток Таро. Всі ваші справи будуть складатися вдало, і ви залишитеся задоволені плодами своєї праці.
Діва – карта дня Таро “Місяць” (у перевернутому положенні)
Ваш настрій мінливий і непостійний, що відповідно позначиться на стані ваших справ. Навколишні люди насилу розумітимуть ваші бажання та мотиви вчинків.
Терези– карта дня Таро “Вежа”
Цей день вважається вкрай несприятливим, коли задумані плани руйнуються, а справи та люди, в яких ви були впевнені, підбивають. При цьому все відбувається з незалежних від вас причин.
Скорпіон – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються якомога успішніше. А гроші самі прагнуть вам у руки, тільки встигайте їх ловити.

Стрілець – карта дня Таро “Паж пентаклей”
Нові знайомства та зустрічі цього дня принесуть користь вашому матеріальному становищу. Не відмовляйтеся від привабливої ​​пропозиції щодо бізнесу, кар’єри або грошей.
Козеріг – карта дня Таро “Страшний Суд” (у перевернутому положенні)
Вам слід бути обережнішими в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – виявити терпіння, розсудливість та дипломатичність.

Водолій – карта дня Таро “Королева кубків”
Чудовий день для кохання, романтичних зустрічей та побачень із коханими людьми, друзями, родичами. Вам сприятиме впливова жінка.
Риби – карта дня Таро “Туз пентаклей”
На вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу та енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів у фінансовій сфері.