Гороскоп на 17 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 17 жовтня 2022 року, за картами Таро передбачає багатьом знакам зодіаку цікавий та незвичайний день.

Так, Дівам слід бути обережними, а от Овнам та Ракам з головою поринути у роботу.

Овен – Десятка мечів
Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо йдеться про найдорожчий для вас. Хоча, можливо, ви вже радієте близькому закінченню своїх неприємностей, прикростей чи страждань. У будь-якому випадку намагайтеся не піддаватися бажанню зруйнувати все.
Телець – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не упускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
Близнюки – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не вплутуйте в сумнівні справи та проекти. Якщо ви цього разу будете готові вступитися за правду і стояти до кінця, то, можливо, в майбутньому ви будете позбавлені подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
Ви маєте причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня.
Лев – Десятка денаріїв
Вам потрібно відчувати магію в повсякденному. Краса та потенціал, приховані у матеріальних предметах навколо нас. Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Не піддавайтеся спразі руйнування.
Діва – Дев’ятка жезлів
Грандіозна боротьба близька до завершення. Не розслабляйтеся на випадок непередбаченої слабкості. Будьте обережними, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але й самі не замикайтеся в собі.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Вам потрібно слідувати своїм пристрастям з величезною енергією і відмовлятися від однієї справи заради іншої, в яку ви вкладаєте багато енергії. Будьте уважні та обережні, але не втрачайте своєї краси. Все вирішиться незабаром.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Незалежно від того хорошого, що в ній є, ваша увага прикута до того, чого вам бракує. Позитивна сторона цієї картки – у бажанні покращити своє життя чи свої обставини. Негативна сторона – у нездатності цінувати те, що ви вже маєте.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
Ви надто зациклені на чомусь, тому швидше за все вам дістанеться щось протилежне до того, чого ви хотіли. Краще згадайте про те, що будь-яка ініціатива карається, тому що порушує таємний перебіг космічних фішок.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Вам доведеться підтвердити свою майстерність. Вам доведеться довести, що ви все ще на висоті. Якщо ви поведете бій чесно і до того ж з повною віддачею, перемога вам забезпечена. Однак навіть якщо вам дістанеться друге місце, ви все ж таки залишитеся задоволені тим, що взяли участь у цій боротьбі.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Постарайтеся показати іншій людині, наскільки сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
РИБИ – Туз денаріїв
У вас виник новий інтерес. Перегляньте своє ставлення до грошей і здоров’я. Ви можете знайти або отримати в дар необроблений матеріал, який дозволить вам здійснити прогрес у цих галузях. Постарайтеся створити щось нове, адже тільки так ви досягнете своєї мети.