Гороскоп на 18 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 18 березня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Раки і Козероги.

А ось Скорпіонам в цей день карти радять бути уважними з фінансами.

Овен – Маг
Для Овнів 18 березня – сприятливий день для звернень з проханнями до начальства. Карти обіцяють вдалий результат. Також представникам Знака в цей день рекомендують бути, як ніколи, наполегливими і відстоювати свої ідеї.
Телець – Колесо Фортуни
У Тельців настає вдалий період для налагодження особистого життя. Одиноким представникам Знака карти обіцяють доленосну зустріч, а у тих, хто знаходиться в парі, можливі зміни в кращу сторону зі своєю другою половинкою. Також Тельцям слід приділити увагу здоров’ю.
Близнюки – Двійка жезлів
У Близнюків 18 березня може пригнічений настрій і особливо гостро відчуватися відчуття втоми. Карти рекомендують влаштувати собі перепочинок – і незабаром ви зможете з легкістю надолужити згаяне.

Рак – Двійка кубків
18 березня Ракам варто розраховувати лише на свої сили і не чекати допомоги від близьких. Запасіться терпінням і залиште емоції в стороні – лише “тверезий розум” допоможе вирішити проблеми.
Лев – Десятка кубків
Львав карти рекомендують ні в якому разі не кидати розпочату справу – незабаром всі зусилля будуть винагороджені. У другій половині дня можлива зустріч з людина з минулого, який відіграє важливу роль у вашому житті.
Діва – Король мечів
Діва, сьогодні ваш день! Сміливо плануйте важкоздійснювані справи – фортуна буде на вашому боці. У відносинах з близькими також наступила повна гармонія.
Ваги – Імператриця
Карти рекомендують Терезам уникати конфліктних ситуацій, так, як 18 березня швидше за все в суперечці удача буде не на вашому боці. Також поставтеся уважніше до близьких, не варто висловлювати претензії, інакше дрібний конфлікт може перерости у велику сварку.
Скорпіон – Колісниця
Скорпіонам карти рекомендують 18 березня ретельно планувати свої витрати, інакше можливі великі фінансові втрати. Приділіть увагу творчості – хороший період для розкриття вашого потенціалу.

Стрілець – Вісімка жезлів
Стрільці можуть сміливо слідувати своїй інтуїції – карти говорять, що вона виведе вас на правильний шлях. Однак варто стримувати свої емоції, інакше можна зіпсувати відносини з колегами або друзями.
Козеріг – Дама жезлів
18 березня Козерогам слід уникати сумнівних угод і не погоджуватися на пропозиції малознайомих людей, так як високий ризик стати жертвою шахраїв. Карти радять приділити час фізичних навантажень.

Водолій – Трійка кубків
18 березня – сприятливий день для започаткування нових справ. Також корисно буде приділити час дому і домашнім справам. Крім того, карти рекомендують переглянути свої контакти -возможно, хтось вже давно перестав бути вам іншому?
Риби – Дев’ятка кубків
Для Риб 187 березня – день кардинальних змін і підведення підсумків. Подумайте, від чого ви вже давно хотіли позбутися, але ніяк не наважувалися. Саме час намітити цілі на майбутнє!