Гороскоп на 18 червня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 18 червня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Овен – Мир
Овни, карти Таро обіцяють вам 18 червня успіх у починаннях. Не пропустіть можливість укласти важливу угоду та вирішити ті питання, які тривалий час відкладали у темну скриньку. Пора діяти!
Телець – Сила
Карти Таро радять Тельцям не відмовлятися від можливостей, чи це додатковий заробіток, нові знайомства або просто екстремальний відпочинок. Все у ваших руках, просто скажіть “Так” новому та невідомому!
Близнюки – Правосуддя
Близнюки, 18 червня будьте пильні: можливо, хтось хоче вас підставити. Не вірте порожнім обіцянкам, спостерігайте за діями. Тримайтеся подалі від справ, які можуть негативно вплинути на ваші відносини з оточуючими.

Рак – Повішений
Ракам 18 червня треба порадувати себе. Нехай це буде маленька, але значуща вам покупка, яка принесе настрій на весь день. Не скупіться на позитивні афірмації – вони зарядять вас силою для підкорення нових вершин.
Лев – Імператор
18 червня обставини якнайкраще складатимуться для Львова. Близькі виявлять підтримку там, де ви не чекали, а на роботі не перешкоджатимуть втілювати задумане.
Діва – Помірність
Карти Таро радять Дівам 18 червня почекати з рішеннями, які можуть стати вирішальними у певних життєвих сферах. Подумайте про те, що вам хочеться зараз, і відповіді на питання про майбутнє прийдуть самі собою. Ваш девіз – поспішай повільно.
Терези – Верховна жриця
Терези, приділіть увагу своєму здоров’ю. Складіть графік харчування, підберіть раціон та постарайтеся виспатися. Зайвий стрес ні до чого – зосередьтеся на внутрішній гармонії.
Скорпіон – Путівник
Скорпіони, субота для вас буде днем ​​роздумів. Карти Таро рекомендують уникнути метушні подалі до природи. Можливо, саме там ви знайдете внутрішній спокій та сили для здійснення нових ідей.

Стрілець – Суд
Стрільцям рекомендується 18 червня запастися терпінням – не все йтиме так, як вам хочеться, але час розставить речі на свої місця. Дозвольте іншим помилятися і, можливо, багато ситуацій вирішаться самі собою.
Козеріг – Закохані
Козерога, карти Таро в суботу обіцяють вам романтичний настрій.
Водолій – Колісниця
Ворожіння на картах Таро рекомендує Водоліям 18 червня стримувати свої емоції. Постарайтеся у розмовах із близькими не робити гучних висловлювань, оскільки це може посилити ваші стосунки. На роботі тримайтеся подалі від конфліктних ситуацій – це збереже вашу репутацію.
Риби – Віра (Верховний жрець)
Риб 18 червня може спостерігати занепад сил, тому карти Таро рекомендують не брати на себе непосильну ношу, як у роботі, так і в домашніх справах. Виконуйте все у міру своїх можливостей!