Гороскоп на 18 грудня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 18 грудня 2021 року, для всіх символів для всіх символів зодіаку.

 

ОВЕН – Верховна жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює ваші незвідані сили, якими ви практично не користуєтеся. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарують часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть. Інтуїція підкаже якийсь дорогий піти, щоб отримати від долі те, що вам призначено.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Гороскоп на суботу для Тельців підготував їм мапу Правосуддя. Представники цього знаку Зодіаку чекають важкого аналізу власних дій, адже саме сьогодні важливо визначити, чого ви очікуєте від свого життя, а також що вам потрібно від інших людей. Можливо, ви вимагаєте від сторонніх дуже багато чого, чого вони не зобов’язані вам надавати. При цьому самі віддаєте лише частину обіцяного.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Карта Сонця виражає любов до життя, оточуючих і впевненість у майбутньому. Близнюки, вам пощастило – на вас чекає або нове кохання, яке обіцяє стати тим єдиним і на все життя, або важлива новина від вашої половинки. Крім цього, представників цього знака гороскоп на сьогодні порадує і перспективами у діловій сфері: напевно ви отримаєте якусь привабливу пропозицію, від якої просто не в змозі відмовитись.

РАК – Паж мечів
Карта Паж мечів символізує потяг до всього нового та незвіданого. Можливо, сьогодні на вас чекає якась дуже цікава інформація, яка проллє світло на все, що відбувається раніше, що так дивувало. Ваша допитливість зросте в рази, проте будьте обережні, інакше можете бути славним пліткарем і “пустословом”. Водночас, Таро вказує на небезпеку критики на адресу Раків.
ЛЕВ – Четвірка кубків
Четвірка кубків обіцяє вам незадоволеність цього дня. Складатиметься враження, що чогось важливого не вистачає. Гороскоп на завтра пророкує Левам напади самокопання та самоаналізу. Про це говорить карта, що означає “пересичення”, “перебір”. Ви настільки наситилися різними подарунками долі, що тепер жодна розвага вам не на радість.
ДІВА – Трійка жезлів
Трійка жезлів об’єднує у собі два початку – по-перше, це людина, яка пройшла довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершини, і, по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Діви нині досягли вершини саморозвитку. Це не означає, що час зупиниться назавжди, але перепочити – важливо.
ТЕРЕЗИ – Король жезлів
Королі Таро завжди символізують вольові рішення, прийняти які буває дуже нелегко. Здавалося б, ви добре знаєте, чого хочете, але при цьому постійно відчуваєте сумніви щодо тієї чи іншої ситуації. Ви ризикуєте припуститися кардинальної помилки, яка може вплинути на майбутнє, тому карти радять вам не гидувати допомогою інших. Ви, як справжній король, не маєте наміру ні з ким обговорювати свої плани, але це даремно.
СКОРПІОН – Трійка мечів
Трійка Меч – знак того, що вам доведеться зробити вибір і знайти правильний шлях для реалізації накопиченої раніше сили. Скорпіони – дуже амбітний знак Зодіаку, якому як повітря необхідні похвала, визнання та захоплення оточуючих. Карта також символізує пристрасть, але пристрасть цілеспрямовану, а не стихійну, ту, яку ви повністю контролюєте та використовуєте для свого ж блага.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка кубків
Карта Дев’ятка кубків позначає період, коли людина відчуває непідробну радість від усього, що відбувається довкола. Нестримні веселощі – девіз вашої суботи, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. Навіть робота приноситиме задоволення, адже всі поставлені завдання будуть без праці і будь-яких перешкод вдаватися. Однак, при цьому, є ризик злякати свій успіх, який тільки-но приєднався на ваш бік.
КОЗЕРІГ – Жінка жезлів
Ця карта повідомляє про те, що в цій ситуації актуальні для вас як ніколи претензії на лідерство, адже на кону гордість та честолюбство. Вам необхідно якось проявити себе і довести всім довкола – ви здатні багато на що. Ця карта завжди випадає людям, які чуйно відгукуються на амбіції, прагнення незалежності та самостійності. Також гороскоп на сьогодні пророкує Козерогам впевнені кроки до самореалізації та особистісного зростання.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття цілковитої удачі. При цьому, в суботу вони будуть тісно пов’язані між собою: це може бути страх злякати удачу і зруйнувати всі плани, або почуття майбутнього щастя допоможе подолати вам страх перед новим і змусить рухатися до перемоги.
РИБИ – Закохані
Карта Закохані має кілька смислових напрямків: перше, зрозуміло, пов’язане зі світлим та щирим почуттям, яке раптово прокинулося всередині вас та наповнює життєвою силою. Друге означає важливість майбутнього вибору. Це може бути балансування між двома людьми, вибір напряму діяльності, або визначення шляху особистісної еволюції.