Гороскоп на 18 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 18 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Риби і Леви.

А ось Ракам в цей день потрібно бути акуратними і зібраними.

Овен – Імператриця
18 квітня для Овнів буде сприятливим у багатьох сферах. Особливо успіх чекає представників знаку в фінансах. У цей день ризик буде виправданий і позитивно відіб’ється на вашому житті.
Телець – Правосуддя
Тельцям карти рекомендують провести 18 квітня в самоті, так як в цей день поради і слова оточуючих можуть збити вас зі шляху і приведуть до помилки. Крім того, зверніть увагу на свою втому і займіться здоров’ям.
Близнюки – Двійка жезлів
У Близнюків 18 квітня на протязі всього дня може безпричинно змінюватися настрій, а також погіршитися самопочуття. Втім, до вечора все нормалізується, а відносини з близькими порадують гармонією.

Рак – Лицар жезлів
Ракам варто бути уважними і зосередженими. Є ймовірність стати жертвою шахраїв і втратити величезну суму грошей. Тому карти рекомендують провести день в спокійній обстановці – близька людина допоможе вам позбавитися від тривоги.
Лев – Двійка кубків
Завдяки природному чарівності і харизми Леви виявляться в центрі уваги і зможуть переконати в своїх словах кого-завгодно. 18 квітня вам під силу будуть навіть найскладніші завдання. Керівництво на роботі відзначить ваші старання.
Діва – Паж кубків
У Дів 18 квітня можуть виникнути складності і навіть конфлікти вдома і на роботі. Справи, якими вам доведеться сьогодні займатися, виявляться для вас малоцікавими. Однак вечір скрасить несподіваний сюрприз.
Ваги – Двійка денарієв
Для здійснення цілей і планів Терезам доведеться докласти чимало зусиль, часу і навіть грошей. Крім того, карти радять своєчасно реагувати на проблеми, які виникнуть протягом дня на роботі, інакше в результаті це може негативно відбитися на вашій кар’єрі.
Скорпіон – Паж денарієв
18 квітня Скорпіони можуть отримати несподівані пропозиції про легких доходи, проте карти радять добре подумати перш, ніж погоджуватися. З близькою людиною можливий серйозна розмова, результат якого буде залежати лише від вас.

Стрілець – Сімка мечів
Стрільців 18 квітня очікує кардинальних змін в особистому житті. Самотні представники знаку можуть зустріти свою другу половинку, а ті Стрільці, які знаходяться в парі, навпаки, можуть прийняти рішення про завершення відносин.
Козеріг – Король мечів
Козерогам слід зняти рожеві окуляри і уважно подивитися, хто вас оточує. Можливо, доведеться переглянути своє коло спілкування. Не варто розраховувати на чиюсь допомогу.

Водолій – Палац кубків
Водоліям не варто поспішати з прийняттям рішень, особливо це стосується роботи. Перш, ніж все кинути, добре зважте всі плюси і мінуси ситуації. Також утримайтеся від з’ясування відносин з колегами.
Риби – Дама мечів
Хороший період для починань. Однак Рибам слід доводити всі розпочаті справи до кінця. Доброзичливість і тактовність допоможе залучити у ваше життя цікавих людей.