Гороскоп на 18 липня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 18 липня 2020 року, по картах Таро пророкує більшості знаків Зодіаку легкий і безтурботний день.

Уважно стежте за знаками, які вам надає Всесвіт.

ОВЕН – Десятка кубків
18 липня біля вас буде причина для радості. Може бути це успішно завершена робота, а може бути зустріч з симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання або дружбу. Відзначте для себе куди саме приведе вас доля в цей день. Цілком можливо, що це місце або місцевість стане вашим будинком на довгий час.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денарієв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієти або фізкультуру.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
18 липня вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви до цих пір відчували себе обмеженої, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз і назавжди звільнитися від усього цього.

РАК – Двійка кубків
18 липня пройде під знаком глибокої симпатії, любові, душевного контакту або примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з ним нову весну вашої любові.
ЛЕВ – Паж жезлів
18 липня Паж оголошує про нові починання в якій-небудь справі або проекті. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.
ДІВА – Дама денарієв
18 липня не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
18 липня вас чекає жаркий день. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть напружені до межі. Навіть якщо це всього лише шум з дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз в житті діяти за велінням серця.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється в розкладі – ви багато чим у своєму житті розчаровані. Уважно прослідкуйте за своїм настроєм. Яка небудь безглузда дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денарієв
18 липня Стрільці сповнені рішучості виграти, тому нагадуйте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил і вміння виграти. Ви занадто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось прямо протилежне тому, чого ви хотіли.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Ви повинні бути в формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. І тут не важливо, чи йде мова про змагання з конкурентами, про протиборство двох думок або про психологічний змагання (конфлікти) з близькою людиною: ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви як і раніше на висоті.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
18 липня ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю.Не приховуйте емоцій, але намагайтеся показати іншій людині, як сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яке діло хвилює вас найбільше.
РИБИ – Туз денарієв
Ловіть мить успіху. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. 18 липня ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.