Гороскоп на 18 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 18 липня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку легкий і безтурботний день.

Уважно стежте за знаками, які вам надає Всесвіт.

ОВЕН – Десятка кубків
18 липня у вас буде причина радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня. Цілком можливо, що це місце або місцевість стане вашим будинком на довгий час.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієту або фізкультуру.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
18 липня вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього.

РАК – Двійка кубків
18 липня пройде під знаком глибокої симпатії, кохання, душевного контакту чи примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з нею нову весну вашого кохання.
ЛЕВ – Паж жезлів
18 липня Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Можливо, на роботі вам представиться якийсь цікавий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім спалахне полум’я.
ДІВА – Дама денаріїв
18 липня не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
18 липня на вас чекає спекотний день. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Навіть якщо це лише шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз у житті діяти за велінням серця.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
18 липня Стрільці сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил та вміння виграти. Ви надто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось протилежне до того, чого ви хотіли.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. І тут не важливо, чи йдеться про змагання з конкурентами, про протиборство двох думок чи про психологічне змагання (конфлікт) з близькою людиною: ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви, як і раніше, на висоті.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
18 липня ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, як сильно ви її любите, яка проблема вас турбує чи яка справа хвилює вас найбільше.
РИБИ – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. 18 липня ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.