Гороскоп на 18 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 18 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Шістка Мечів
На цій дивній карті зображена гондола. Жінка, яка повільно пливе в ній по водам венеціанського каналу, символізує спокійне, впевнене, але не швидкий рух в правильному напрямку. На її обличчі маска – символ того, що на шляху до мети слід приховувати свої справжні наміри і почуття, а використовувати дипломатію і такт. Маска на самій човні символізує ваше вища “Я” – саме воно направляє вас. Сьогодні Таро рекомендують, з одного боку, запастися терпінням, з іншого – не ділитися своїми планами, з третьої – покладатися на інтуїцію.
Телець – Двійка Жезлів
Вам випала прекрасна карта! На ній зображені сходи, що ведуть нагору, до вашої мети. Ніяких перешкод немає, шлях повністю відкритий. Але, дійшовши до вершини, ви раптом виявите “розвилку” – двоє дверей, замість однієї. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації вибору. Доведеться зробити невелику паузу, зібратися з думками і прийняти остаточне рішення. Але не хвилюйтеся: який би варіант ви не вибрали, ви не прогадаєте.
Близнюки – Лицар кубків
Ця карта символізує занурення з головою в світ почуттів і емоцій. Цей Лицар – профі в любові. Це – сенс його існування. Сьогодні і ви можете зануритися в ті ж глибини. Насолоджуйтеся цим прекрасним станом, але не забувайте про “безпеки”: важливі питання все ж краще вирішувати за допомогою розуму, а не серця. У той же час витягніть користь від романтичного настрою. Саме в цей день ви маєте можливість вивести відносини з коханою людиною на новий етап. Наприклад, зізнатися йому у любові.

Рак – відлюдник
Схоже, сьогодні ви захочете втекти від цього суєтного світу і трохи побути наодинці з собою. Вам буде потрібно пауза в спілкуванні, в діяльності і навіть в прояві почуттів. Бувають моменти, коли тиша – найкращий лікар і порадник. З чим би не був пов’язаний цей “відхід від світу”, він піде вам на користь. Можливі прозріння, миттєві відповіді на важливі питання (на це вказує світильник). Але все ж не перестарайтеся з аскетизмом і самотністю. Такі паузи корисні тільки в тому випадку, якщо вони нетривалі і не перетворюються в образ життя.
Лев – Вісімка Кубків
Вам випала дуже незвичайна карта. Її головний зміст – радикальна зміна цілей або шляхів їх досягнення. На ній зображена людина, що піднімається по сходах вгору, залишаючи приготовані для нього кубки. Там, внизу, все ясно і зрозуміло – кожен його наступний крок прорахований до дрібниць холодним розумом. Але на новому шляху нічого не визначено. Це абсолютно новий досвід. Саме такий рух ви можете почати сьогодні. Таро рекомендують сміливо відправлятися в цю подорож, навіть якщо не впевнені, як будете діяти далі. Це еволюція, це розвиток, це рух вперед. Це не стояче болото.
Діва – Дев’ятка Жезлів
Це прекрасна карта відпочинку за кілька кроків до мети. На сходах зображений римський воїн. Позаду нього – 8 жезлів, ще один він тримає в руках на випадок нападу ворогів. Він дозволив собі трохи розслабитися і зняти шолом. Але він не спить, він просто сів перепочити. Сьогодні Таро рекомендують вам трохи зменшити оберти, озирнутися навколо і оцінити обстановку. Але одночасно залишатися пильними і не втрачати нитки свого устремління до мети. До неї – рукою подати.
Ваги – Дев’ятка Мечів
Ця карта саме про це. На ній зображена дівчина, яку мучать страхи. Тіні за вікном перетворюються на монстрів, в голову лізуть неприємні думки, душу терзають погані передчуття. Сьогодні ви ризикуєте зіткнутися з ситуацією неконтрольованих переживання і навіть мани. Свідомість буде малювати найстрашніші картини прийдешніх подій. Але справа в тому, що їх творець – саме ви. Саме ваші негативні думки і страхи можуть втілитися в реальність. Зупиніть це. Викиньте з готові весь негатив і почніть мислити позитивно.
Скорпіон – Туз Мечів
Ця карта символізує миттєве прозріння, відповідь на питання, який вас давно мучив. На карті зображена богиня Мінерва – богиня мудрості і битви. Масть Мечів символізує необмежені можливості інтелекту, а Туз – допомога Неба. Це означає, що сьогодні ви можете отримати особливу можливість зробити прорив або дати старт справі, яке радикально змінить (зрозуміло, в кращу сторону) ваше нинішнє становище. Карта також обіцяє нове розуміння себе і свого шляху.

Стрілець – П’ятірка Монет
Не найкраща карта. Але і не найгірша. Вона вказує на матеріальну скруту. Можливо, ви вирушили у відпустку і трохи не розрахували своїх фінансових можливостей – витратили більше, ніж могли собі дозволити. Або просто витрати в якийсь момент перевищили доходи. Так чи інакше, це не смертельно. Просто проаналізуйте свій сімейний чи особистий бюджет і зробіть необхідні “оргвисновки”. З часом ви відновите баланс. Ще одне значення карти – прагнення захистити улюблених і самосожаленіе.
Козеріг – Двійка Монет
Прекрасна карта! Гарний куля, що світиться символізує мрію. Людина йде у напрямку до них, і ніяких перепони не зустрічає. Але є більше, ніж один, спосіб досягти мети – на це вказують диски над його руками. Сьогодні ви будете змушені “жонглювати” відразу декількома завданнями і навіть видами діяльності, потрібно буде проявити гнучкість, готовність швидко перемикатися і діяти швидко. Вам можуть надійти дуже цікаві пропозиції. Але що б ви не вибрали, все буде вам на користь.

Водолій – Туз Жезлів
Ох, і карта вам дісталася! Просто шикарна! Зверніть увагу на масу вогненних символів: вулкан, саламандра, палаючий жезл. Точно так само і ви сьогодні будете горіти бажанням змінити цей світ. Або, принаймні, вашу роль і місце в ньому. Вас буде переповнювати енергія і прагнення до дії. Ступінь цього прагнення і цього дії може бути різною: ви або обмежитеся несуттєвими змінами, або зробите спробу врятувати весь світ. Так чи інакше, допомога Неба вам забезпечена.
Риби – Шістка Монет
Вам випала дуже цікава карта. На ній зображений багатому вбранні чоловік, який в одній руці тримає ваги з “грошима”, а в другій – зодіакальний символ Терезів. Сьогодні для вас актуальним може стати питання обміну допомоги (швидше за все, матеріальної) на подяку. Це карта мецената, спонсора, помічника. Саме в цій ролі можете опинитись ви. До речі, зверніть увагу на головного героя: простягаючи руку, він все ще роздумує над тим, чи варто надавати допомогу. Таро рекомендують і вам відповідально підходити до благодійної діяльності та не дозволяти користуватися вашою добротою.