Гороскоп на 18 листопада 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 18 листопада 2021 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Шістка Меч
На цій дивовижній карті зображено гондолу. Жінка, яка повільно пливе в ній водами венеціанського каналу, символізує спокійний, впевнений, але не швидкий рух у правильному напрямку. На її обличчі маска – символ того, що на шляху до мети слід приховувати свої справжні наміри та почуття, а використати дипломатію та такт. Маска на самому човні символізує вашу вищу “Я” – саме воно направляє вас.
Телець – Двійка Жезлів
Вам випала чудова картка! На ній зображені щаблі, що ведуть догори, до вашої мети. Жодних перешкод немає, шлях повністю відкритий. Але, дійшовши до вершини, ви раптом виявите “розвилку” – дві двері замість однієї. Сьогодні ви можете опинитися у ситуації вибору. Доведеться зробити невелику паузу, зібратися з думками та ухвалити остаточне рішення. Але не хвилюйтеся: який би варіант ви не обрали, ви не помилитеся.
Близнюки – Лицар Кубків
Ця карта символізує занурення з головою у світ почуттів та емоцій. Цей Лицар – профі у коханні. Це сенс його існування. Сьогодні і ви можете поринути у ті ж глибини. Насолоджуйтеся цим прекрасним станом, але не забувайте про “техніку безпеки”: важливі питання все ж таки краще вирішувати за допомогою розуму, а не серця. У той же час витягніть користь від романтичного настрою. Саме цього дня ви маєте можливість вивести стосунки з коханою людиною на новий етап. Наприклад, зізнатися йому в коханні.

Рак відлюдник
Схоже, сьогодні ви захочете втекти від цього суєтного світу і трохи побути наодинці із собою. Вам знадобиться пауза у спілкуванні, у діяльності і навіть у прояві почуттів. Бувають моменти, коли тиша – найкращий лікар та порадник. З чим би не був пов’язаний цей “відхід від світу”, він піде вам на користь. Можливі прозріння, миттєві відповіді важливі питання (на це вказує світильник). Але все ж таки не перестарайтеся з аскетизмом і самотністю. Такі паузи корисні лише в тому випадку, якщо вони нетривалі та не перетворюються на спосіб життя.
Лев – Вісімка Кубків
Випала дуже незвичайна карта. Її головне значення – радикальна зміна цілей чи шляхів їх досягнення. На ній зображено людину, яка піднімається сходами вгору, залишаючи приготовлені для неї кубки. Там, внизу, все точно і ясно – кожен його наступний крок прорахований до дрібниць холодним розумом. Але на новому шляху нічого не визначено. Це абсолютно новий досвід. Саме такий рух ви можете розпочати сьогодні. Таро рекомендують сміливо вирушати в цю подорож, навіть якщо не впевнені, як діятимете далі.
Діва – Дев’ятка Жезлов
Це чудова карта відпочинку за кілька кроків до мети. На сходах зображено римського воїна. За ним – 8 жезлів, ще один він тримає в руках на випадок нападу ворогів. Він дозволив собі трохи розслабитись і зняти шолом. Але він не спить, він просто сів перепочити. Сьогодні Таро рекомендують вам трохи зменшити оберти, озирнутися довкола та оцінити обстановку. Але водночас залишатися пильними і втрачати нитки свого прагнення мети. До неї – рукою подати.
Терези – Дев’ятка Мечів
Ця картка саме про це. На ній зображено дівчину, яку мучать страхи. Тіні за вікном перетворюються на монстрів, у голову лізуть неприємні думки, душу мучать погані передчуття. Сьогодні ви ризикуєте зіткнутися із ситуацією неконтрольованих переживання та навіть наслання. Свідомість малюватиме найстрашніші картини майбутніх подій. Але річ у тому, що їхній творець – саме ви. Саме ваші негативні думки та страхи можуть втілитись у реальність.
Скорпіон – Туз Мечів
Ця карта символізує миттєве прозріння, відповідь на запитання, яке вас давно мучило. На карті зображена богиня Мінерва – богиня мудрості та битви. Масть Меч символізує необмежені можливості інтелекту, а Туз – допомога Неба. Це означає, що сьогодні ви можете отримати особливу можливість зробити прорив або дати старт справі, яка радикально змінить (зрозуміло, на краще) ваше нинішнє становище. Карта також обіцяє нове розуміння себе та свого шляху.

Стрілець – П’ятірка Монет
Чи не найкраща карта. Але й не найгірша. Вона свідчить про матеріальні труднощі. Можливо, ви поїхали у відпустку і трохи не розрахували своїх фінансових можливостей – витратили більше, ніж могли собі дозволити. Або просто витрати у якийсь момент перевищили прибутки. Так чи інакше це не смертельно. Просто проаналізуйте свій сімейний чи особистий бюджет та зробіть необхідні “оргвисновки”. Згодом ви відновите баланс.
Козеріг – Двійка Монет
Чудова карта! Красива куля символізує мрію. Людина йде до неї, і жодних перепон не зустрічає. Сьогодні ви будете змушені “жонглювати” відразу кількома завданнями і навіть видами діяльності, потрібно буде проявити гнучкість, готовність швидко перемикатися та діяти швидко. Вам можуть надійти дуже цікаві пропозиції. Але хоч би що ви вибрали, все буде вам на користь.

Водолій – Туз Жезлов
Ох, і мапа вам дісталася! Просто шикарна! Зверніть увагу на масу вогняних символів: вулкан, саламандра, палаючий жезл. Так само і ви сьогодні горітимете бажанням змінити цей світ. Або принаймні вашу роль і місце в ньому. Вас буде переповнювати енергія та прагнення до дії. Ступінь цього прагнення і цієї дії може бути різним: ви або обмежитеся несуттєвими змінами, або спробуєте врятувати весь світ. Так чи інакше, допомога Неба вам забезпечена.
Риби – Шістка Монет
Випала дуже цікава карта. На ній зображено багато одягненого чоловіка, який в одній руці тримає ваги з “грошима”, а в другій – зодіакальний символ Терезів. Сьогодні вам актуальним може стати питання обміну допомоги (швидше за все, матеріальної) на подяку. Це картка мецената, спонсора, помічника. Саме у цій ролі можете опинитися ви. До речі, зверніть увагу на головного героя: простягаючи руку, він все ще розмірковує над тим, чи потрібно надавати допомогу.