Гороскоп на 18 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 18 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Шістка Меч
На цій дивовижній карті зображено гондолу. Жінка, яка повільно пливе в ній водами венеціанського каналу, символізує спокійний, впевнений, але не швидкий рух у правильному напрямку. На її обличчі маска – символ того, що на шляху до мети слід приховувати свої справжні наміри та почуття, а використати дипломатію та такт. Маска на самому човні символізує вашу вищу “Я” – саме воно направляє вас.
Телець – Двійка Жезлів
Вам випала чудова картка! На ній зображені щаблі, що ведуть догори, до вашої мети. Жодних перешкод немає, шлях повністю відкритий. Але, дійшовши до вершини, ви раптом виявите “розвилку” – дві двері замість однієї. Сьогодні ви можете опинитися у ситуації вибору. Доведеться зробити невелику паузу, зібратися з думками та ухвалити остаточне рішення. Але не хвилюйтеся: який би варіант ви не обрали, ви не помилитеся.
Близнюки – Лицар Кубків
Ця карта символізує занурення з головою у світ почуттів та емоцій. Цей Лицар – профі у коханні. Це сенс його існування. Сьогодні і ви можете поринути у ті ж глибини. Насолоджуйтеся цим прекрасним станом, але не забувайте про “техніку безпеки”: важливі питання все ж таки краще вирішувати за допомогою розуму, а не серця. У той же час витягніть користь від романтичного настрою. Саме цього дня ви маєте можливість вивести стосунки з коханою людиною на новий етап.

Рак відлюдник
Схоже, сьогодні ви захочете втекти від цього суєтного світу і трохи побути наодинці із собою. Вам знадобиться пауза у спілкуванні, у діяльності і навіть у прояві почуттів. Бувають моменти, коли тиша – найкращий лікар та порадник. З чим би не був пов’язаний цей “відхід від світу”, він піде вам на користь. Можливі прозріння, миттєві відповіді важливі питання (на це вказує світильник). Але все ж таки не перестарайтеся з аскетизмом і самотністю. Такі паузи корисні лише в тому випадку, якщо вони нетривалі і не перетворюються на спосіб життя.
Лев – Вісімка Кубків
Випала дуже незвичайна карта. Її головне значення – радикальна зміна цілей чи шляхів їх досягнення. На ній зображено людину, яка піднімається сходами вгору, залишаючи приготовлені для неї кубки. Там, внизу, все точно і ясно – кожен його наступний крок прорахований до дрібниць холодним розумом. Але на новому шляху нічого не визначено. Це абсолютно новий досвід. Саме такий рух ви можете розпочати сьогодні.
Діва – Дев’ятка Жезлов
Це чудова карта відпочинку за кілька кроків до мети. На сходах зображено римського воїна. За ним – 8 жезлів, ще один він тримає в руках на випадок нападу ворогів. Він дозволив собі трохи розслабитись і зняти шолом. Але він не спить, він просто сів перепочити. Сьогодні Таро рекомендують вам трохи зменшити оберти, озирнутися довкола та оцінити обстановку. Але водночас залишатися пильними і втрачати нитки свого прагнення мети. До неї – рукою подати.
Терези – Дев’ятка Мечів
Ця картка саме про це. На ній зображено дівчину, яку мучать страхи. Тіні за вікном перетворюються на монстрів, у голову лізуть неприємні думки, душу мучать погані передчуття. Сьогодні ви ризикуєте зіткнутися із ситуацією неконтрольованих переживання та навіть наслання. Свідомість малюватиме найстрашніші картини майбутніх подій. Але річ у тому, що їхній творець – саме ви. Саме ваші негативні думки та страхи можуть втілитись у реальність.
Скорпіон – Туз Мечів
Ця карта символізує миттєве прозріння, відповідь на запитання, яке вас давно мучило. На карті зображена богиня Мінерва – богиня мудрості та битви. Масть Меч символізує необмежені можливості інтелекту, а Туз – допомога Неба. Це означає, що сьогодні ви можете отримати особливу можливість зробити прорив або дати старт справі, яка радикально змінить (зрозуміло, на краще) ваше нинішнє становище.

Стрілець – П’ятірка Монет
Чи не найкраща карта. Але й не найгірша. Вона свідчить про матеріальні труднощі. Можливо, ви поїхали у відпустку і трохи не розрахували своїх фінансових можливостей – витратили більше, ніж могли собі дозволити. Або просто витрати у якийсь момент перевищили прибутки. Так чи інакше це не смертельно. Просто проаналізуйте свій сімейний чи особистий бюджет та зробіть необхідні “оргвисновки”. Згодом ви відновите баланс.
Козеріг – Двійка Монет
Чудова карта! Красива куля, що світиться, символізує мрію. Людина йде до неї, і жодних перешкод не зустрічає. Але є більше, ніж один спосіб досягти мети – на це вказують диски над його руками. Сьогодні ви будете змушені “жонглювати” відразу кількома завданнями і навіть видами діяльності, потрібно буде проявити гнучкість, готовність швидко перемикатися та діяти швидко. Вам можуть надійти дуже цікаві пропозиції.
Водолій – Туз Жезлів
Ох, і мапа вам дісталася! Просто шикарна! Зверніть увагу на масу вогняних символів: вулкан, саламандра, палаючий жезл. Так само і ви сьогодні горітимете бажанням змінити цей світ. Або принаймні вашу роль і місце в ньому. Вас буде переповнювати енергія та прагнення до дії. Ступінь цього прагнення і цієї дії може бути різним: ви або обмежитеся несуттєвими змінами, або спробуєте врятувати весь світ. Так чи інакше, допомога Неба вам забезпечена.
Риби – Шістка Монет
Випала дуже цікава карта. На ній зображено багато одягненого чоловіка, який в одній руці тримає ваги з “грошима”, а в другій – зодіакальний символ Терезів. Сьогодні вам актуальним може стати питання обміну допомоги (швидше за все, матеріальної) на подяку. Це картка мецената, спонсора, помічника. Саме у цій ролі можете опинитися ви. До речі, зверніть увагу на головного героя: простягаючи руку, він все ще розмірковує над тим, чи потрібно надавати допомогу.