Гороскоп на 18 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на суботу, 18 лютого 2023 року, по картам Таро передбачає складний і насичений день для всіх знаків Зодіаку.

Деякі астрологи обіцяють досягнення гармонії з миром і середовищем, а друга ж вселена передупреждает про те, що день принесе розчарування і невзгоди.

ОВЕН – Верховный Жрец
Ця карта олицетворяет мир віри і глубочайшего доверія, основывающегося на непоколебимості обраних цінностей. Кажется все, що ви сповідували в останній час і є ваш шлях, а продовжите його – ваша судьба. Гороскоп на субботу дозволить Овнам досягти повноцінної внутрішньої гармонії і обрести абсолютно нові емоції.
ТЕЛЕЦ – Четверка Жезлов
Четверка Жезлов відповідає періоду світу і покоя, під час якого ми розкриваємося навстречу життя і її радостям. Самый трудный этап прошел и после него остались только хорошие воспоминания. Тепер вас чекає повне умиротворення. Гороскоп на завтра радить похлопотать за близких и по достоинству оценить их старания ради вас. Ви в силах зробити їм дуже корисну послугу.
БЛИЗНЕЦЫ – Семерка Жезлов
Карта означає, що ми підверглися нападу сильніших противників. Вона також говорить, що шанс перемогти є, а ви перебуваєте в більш вигідному положенні. Главное, добре продумать ходы, и тогда враг получит по заслугам.

РАК – Десятка Жезлов
Гороскоп на сьогодні по картам Таро сулит вам разочарование. Об цьому говорить Десятка Жезлов – карта мрачного настрою, яка показує, що ми очікували занадто багато, а тепер усі наші радужні перспективи розвіялися як дим. Ви знаходитесь в постійному пошуку, і ні один із варіантів не влаштовує. Но іноді варто просто подивитися або по другому взглянути на світ.
ЛЕВ – Двойка Денариев
Двойка Денарієв – це карта гравця і людини, яка не відрізняється від іншого, яке рішення прийняти. Ви дуже легкомислені і тому гороскоп на суботу вас передупреждает: така поведінка може привести до негативних наслідків. Сьогодні для вас не мають значення ні гроші, ні люди. Вас зачепила яка-то деталь і ви готові все поставити на кон. Якщо перемогте – виграєте малость, якщо програєте – утратите все.
ДЕВА – Маг
Таро сулит вам интелектуальные возможности. Карта обозначает ум, сообразительность, активную життєву позицію. Сьогодні справа, за яку ви возьметесь, обов’язково вам удасться і вам буде хотітися працювати сильніше і активніше. Гороскоп на завтра радить подивитися до людини, до якого ви давно відчуваєте симпатію, але не сприймаєте цього серйозно.
ВЕСЫ – Тройка Мечей
Ця карта означає вибір, зроблений вопреки почуття. Все минуле час ви знаходилися в стані якоїсь залежності. Цей процес показувався на вас негативно, але вопреки всьому припинити не видавалося. Но зараз настало час, коли нарешті-то ваші почуття подані вашим розумом. І це дуже великий крок, щоб уникнути цієї залежності.
СКОРПІОН – Пятерка Денариев
Карта, яка вам випала, означає криз, позбавлення і тривоги. Зараз ви в стані невизначеності та беспокойства. Вам постійно здається, що чого-то не вистачає, і на самому деле так і є у вашому житті. Такие периоды бывают у каждого, не волнуйтесь, просто переждите. Ніяких серйозних потерь або горя не буде. Однак пам’ятайте – судьба благосклонна до вас, і якщо ви покорно перенесете кілька всіх випробувань, то вже через день вас чекає істотне вознаграждение.

СТРЕЛЕЦ – Любовники
Гороскоп по картам Таро обіцяє вам любовне залучення. Карта, яка випала суліт глибокі душевні переживання. Вам зараз комфортно в світі, який вас окружає, і ви готові віддати йому всі свої внутрішні ресурси. У відповідь він підкине вам людину, з якою ви зможете повністю розкрити навстречу почуттям.
КОЗЕРОГ – Шестерка Жезлов
Карта обозначає період багатства, стабільності, повноти життя та впевненості в завтрашньому дні. К вам прийде фінансовий успіх, який ви давно чекали і заслужили. Незважаючи на позитивний прогноз на майбутнє, вам все рівно доведеться пройти через деякі труднощі та переживання.

ВОДОЛЕЙ – Десятка Денариев
Шестерка Жезлов — це карта перемоги, успіху, слави і «всенародного визнання», а від сюди і радості, задоволення. Ви шукали ясності і змісту? Прийшло час їх отримати і порадоваться своїми досягненнями. Як варіант – зміни пізнання в цей день, є шанс перестати себе жаліти і считать неудачником і перейти до стадії переможця.
РЫБЫ – Паж Мечей
Валет масти Мечей означає роз’яснення, прояснення ситуації, яку не свіжу струю, завдяки якій нам вдруге відкривається істинний сенс виниклого, і навіть саме запутане діло стає простим і понятним. Проблема в тому, що рішення це прийнято до вас через конфлікт. При чому причина його – давні розногласія, які ви вже похоронили у своїй голові, а в сознании партнера вони ще хворіють. Неправильна поведінка в конфлікті може зруйнувати союз.