Гороскоп на 18 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 18 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє деяким знакам Зодіаку емоційно насичений, подекуди навіть складний день.

Також існує ризик виникнення конфліктів на діловому та особистому ґрунті. Постарайтеся не сперечатися з людьми, які можуть якось вплинути на ваше майбутнє, оскільки це може погано закінчитися.

ОВЕН – Десятка Мечів
Овнам Таро прогнозує на сьогодні тривожний та наповнений дивними подіями день. Вас постійно переслідуватиме відчуття того, що щось йде не за планом. Незрозумілі спалахи страху можуть з’являтися через те, що у вашому житті буде важлива подія, яка в результаті стане вирішальною у певній сфері вашого існування.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на четвер надав Тельцям світлу, але дуже суперечливу карту. Маг вимагає від вас рішучої та наполегливої ​​поведінки саме цього дня. Ймовірно, ви здатні самі зайнятися якоюсь ідеєю та інших захопити за собою, і зараз це буде як ніколи до речі. Руйнуйте стереотипи, робіть все для того, щоб виправдати свою різкість і наполегливість. Тільці – вроджені лідери, і часто користуються цим.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка денаріїв
Ця карта дає зрозуміти, що коло ваших надій та мрій на даний момент досить обмежене. Варто розірвати рамки внутрішніх комплексів, і зробити це якнайшвидше. Що б вам не говорили про необхідність подальшого зростання, ви тільки прикро відмахуєтеся: і так цілком вистачає того, що є. Власне, саме ця позиція приносить вам усі неприємності, які останнім часом так активно переслідують Близнюків.

РАК – Суд
Гороскоп на сьогодні, 18 серпня, для Раків по Таро видав карту Суд. Вона зовсім не означає настання судного часу. У вашому розкладі це позитивна карта, яка символізує початок нового життя. Можливо, вам вдасться перекреслити всі неприємності, які раніше відбувалися і стартувати з чистого листа і зі свіжими силами.
ЛЕВ – Двійка жезлів
Представники цього знака сьогодні опиняться перед нелегким вибором, який може вибити їх із звичної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви здатні відповідати за свої вчинки і приймати вірні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки жезлів свідчить, що ви стоїте на перехресті і від того, який напрямок виберете залежить подальша доля.
ДІВА – П’ятірка кубків
П’ятірка Кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук та страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Гоніть геть від себе всі страхи та старі образи – це марна витрата сил та емоційних ресурсів.
ТЕРЕЗИ – Паж денаріїв
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І насамперед це стосується матеріальної (грошової) сфери. Ви надто залежні від когось, хто насправді не повинен взагалі впливати на ваше особисте життя. Намагайтеся обрубати подібні зв’язки, інакше вони можуть потягнути вас на дно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу та приховані можливості, які мають представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. У контексті цього знака Зодіаку вона пророкує правильне ухвалення рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Відбудеться щось таке, що зруйнує всі раніше побудовані стереотипи та бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість супроводжуватимуть вас протягом усього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Карта показує, що у вашому житті відбувся застій почуттів та емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути всю течію подій у протилежний бік, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім цього, гороскоп на четвер вказує на обмеження та заборони. Зовнішні чи внутрішні – вони постійно заважають вам отримати бажане.
КОЗЕРІГ – Місяць
Останнім часом Козероги перебувають у полоні страху, обману чи невпевненості, в який самі себе й загнали. Можливо, така поведінка спровокована тим, що ви не можете, або не бажаєте репрезентувати ситуацію правильно, а сприймаєте її крізь призму власних комплексів та фобій. Не варто наперед панікувати, щоб не трапилося. Сьогодні вам має пощастити у важливій справі, про яку ви давно мріяли. Головне – вчасно розпізнати всі знаки долі і не “гальмувати”, інакше можете залишитися на узбіччі життя.

ВОДОЛІЙ – Трійка кубків
Трійка Кубків говорить про відокремленість між вами і близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” у ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитись, а ви навіть не усвідомлюєте як і коли це сталося. Сьогодні вас буде турбувати якесь невиразне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше.
РИБИ – Двійка мечів
Ймовірно, як каже гороскоп на завтра, ви тривалий час намагалися її ховати, але рано чи пізно вона виллється назовні. Будьте обережні зі своїми бажаннями, інакше вони можуть призвести до абсолютно несподіваних наслідків.