Гороскоп на 18 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 18 травня 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку говорить про численні зміни, які готує доля.

Тому в середу важливо встигнути закрити усі заплановані справи.

Овен – Справедливість (Правосуддя)
Середовище для Овнів стане показовим днем: вам доведеться розставляти всі крапки над “i” і вдаватися до численних пояснень тієї чи іншої ситуації. Нині важливо коректно доносити інформацію оточуючим і максимально уникати перевірень. Інакше це може негативно вплинути на вашу репутацію. Не виключено, що ви зможете ясно побачити межі добра і зла, брехні та лицемірства, обов’язку та права – у відносинах з оточуючими та із самим собою.
Телець – Король Денаріїв
Вам випала по-справжньому грошова картка. День буде пов’язаний із накопиченням матеріальних засобів. Ви станете магнітом для багатства, ваш добробут може суттєво зміцнитись, і ви відчуєте приємне почуття “надійного тилу”. Але при цьому вам також потрібно розуміти, що все це приходить не просто так – отримуючи щось, потрібно також іти на жертви. Будьте максимально щедрі.
Близнюки – Вежа
Близнюкам 18 травня карти радять приділити увагу своєму фізичному стану. Насамперед прислухайтеся до організму: він повинен дати вам якісь знаки. Зараз як ніколи важливо стежити за здоров’ям – воно є вашою вразливою стороною. Якщо є якісь ознаки захворювань – не зволікайте з походом до лікаря. Поменше нервуйте і більше відпочивайте.

Рак – Лицар Денаріїв
Раки останнім часом часто нервують через дрібниці. Іноді стан нервової напруги настільки вас поглинає, що перетворюється на паніку. Вона, у свою чергу, заважає вам аналітично мислити та тверезо сприймати дійсність. Навчіться контролювати свої емоції та займіться медитацією.
Лев – Зірка
Середа, 18 травня обіцяє бути непростим, але завершиться воно напрочуд добре. Ви тривалий час перебуваєте в пітьмі – ви розгублені, демотивовані, пригнічені, можливо, вам доводилося стикатися з матеріальними та психологічними труднощами. Нові перспективи вже близько – зачекайте ще трохи. Після темної ночі світанок неймовірно прекрасний.
Діва – Суд
Гороскоп для Дев говорить про настання якогось переломного моменту, але, швидше за все, це має позитивний характер. Після усвідомлення помилок, після винесення “вироку” нарешті настане момент відплати, але воно виявиться зовсім не таким страшним, як очікувалося. Прощення, милосердя та відродження – девіз цієї картки. Крім того, мова зайде і про підбиття підсумків та новий етап у житті.
Терези – Четвірка Денаріїв
Терезам потрібно максимальна концентрація і спокій. Саме зараз важливо діяти злагоджено, керуючи твердою рукою. Що б ви не робили, дійте лише тоді, коли цілком упевнені в успіху. Чи не ризикуйте. А також не прикипайте серцем до іншої людини – добром це для вас не скінчиться.
Скорпіон – Десятка Кубків
Цього дня на вас чекає задоволення та радість. Головний символ карти – веселка – є надзвичайно позитивним. Задоволення від плодів своєї праці, від спілкування з близькими, від того, що оточує вас щодня – все це обіцяє Десятка Кубків. Це пік насолоди, тріумф після довгого шляху до мети, який може затьмарити лише одна річ: егоїзм. Щоб уникнути цього “побічного ефекту”, розділіть радість з іншими.

Стрілець – Смерть
Гороскоп на 18 травня вказує Стрільцям те, що настало завершення якогось етапу у вашому житті. Можливо, старі речі та колишні переконання настав час змінити на щось нове. Карта дає пораду: “поховайте” своє минуле, яке, схоже, не принесло вам щастя, і сміливо вирушайте до нового майбутнього. Також вам належить зробити важливий вибір.
Козеріг – Паж Денаріїв
На вас чекають хороші новини, здебільшого матеріального плану. Вам можуть надійти пропозиції нової роботи, нові ідеї, ви можете провернути вигідну угоду. Можливі грошові надходження – не астрономічні, але приємні. Для вас важливо не забувати: щоб досягти успіху в чомусь, необхідно постійно вчитися. Будьте відкриті до нових знань, будьте терплячі, відповідальні та наполегливі у досягненні мети, не забувайте про творчу складову – і все у вас вийде якнайкраще.

Водолій – Імператор
Імператор – символ влади, заступництва та сили. Таро рекомендує вам виявляти ці якості правителя, а також мудрість та справедливість. Імператор також може вказувати або на підвищення по службі, або зміцнення ваших лідерських позицій та становища у суспільстві. Головне – не сумніватися у власних силах і не боятися брати він відповідальність. Вас може підвести лише одне: сп’яніння владою. Не дайте йому зіпсувати вашу справжню велич.
Риби – Сімка Жезлов
Рибам гороскоп свідчить, що ви зіштовхнетеся зі стіною нерозуміння. Вам доведеться відстоювати свою точку зору. Схоже, що дні будуть непростими. Але у вас є все для перемоги – упевненість у власних силах, цілеспрямованість, вміння перемагати. Просто не опускайте рук, не впадайте у відчай, адекватно оцінюйте ризики, і успіх буде на вашому боці.