Гороскоп на 18 травня 2023 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп, що базується на картах Таро, прогнозує численні зміни для всіх знаків Зодіаку в четвер, 18 травня 2023 року.

Доля готує ці зміни вже наступного тижня, тож важливо встигнути завершити усі заплановані справи цього дня.

Овен – Справедливість (Правосуддя)
Для Овнів четвер буде днем, коли їм доведеться бути дуже уважними та пояснювати різні ситуації до найдрібніших деталей. Зараз особливо важливо передавати інформацію оточуючим з максимальною точністю та уникати спотворень. В іншому випадку це може негативно позначитися на вашій репутації. Можливо, ви зможете ясно розрізнити добро і зло, брехню та лицемірство, обов’язки та права як у відносинах з іншими, так і щодо себе.
Телець – Король Денаріїв
Для Тельців – Короля Денаріїв, випала справді грошова карта. Весь день буде пов’язаний із фінансовими накопиченнями. Ви притягуватимете багатство, ваш матеріальний добробут може значно зміцнитися, і ви відчуватимете приємне відчуття фінансової стабільності. Цей стан триватиме і наступного тижня. Однак важливо розуміти, що все це приходить не просто так – щоб отримувати, необхідно бути готовим також і жертвувати. Будьте щедрими максимально.
Близнюки – Вежа
Сьогодні Близнюкам карти радять приділити особливу увагу своєму фізичному стану. Насамперед, важливо прислухатися до свого організму, оскільки він може давати вам сигнали та попередження. Турбота про здоров’я зараз є вашим пріоритетом, оскільки це ваша вразлива сторона. Якщо у вас є ознаки захворювання, не відкладайте похід до лікаря. Намагайтеся менше нервувати і більше відпочивати.

Рак – Лицар Денаріїв
Для Раків – Лицарів Денаріїв, останнім часом спостерігається підвищена нервозність через дрібниці. Іноді ця нервозність переходить у паніку, що заважає вам аналітично мислити та об’єктивно сприймати реальність. Рекомендується навчитися контролювати свої емоції та зайнятися медитацією.
Лев – Зірка
Четвер обіцяє бути викликовим, але дивовижним зрештою. Ви вже довгий час перебуваєте у темній фазі – відчуваєте збентеження, втрату мотивації, пригніченість, можливо, стикаєтеся з фінансовими та емоційними труднощами. Нові перспективи вже близькі – просто зачекайте. Після найтемнішої ночі світанок буде неймовірно красивим.
Діва – Суд
Для Дів – Суду гороскоп вказує на настання переломного моменту, який, швидше за все, матиме позитивне значення. Після усвідомлення скоєних помилок, після винесення “вироку”, настане момент відплати, але він виявиться не таким страшним, як очікувалося. Прощення, милосердя та відродження – головні теми цієї картки. Крім того, буде час для підбиття підсумків та початку нового етапу в житті.
Терези – Четвірка Денаріїв
Терезам буде необхідна висока концентрація та спокій. Зараз дуже важливо діяти злагоджено та керувати з упевненою рукою. Незалежно від того, що ви робите, дійте лише тоді, коли повністю впевнені в успіху. Чи не ризикуйте. Крім того, не дозволяйте своєму серцю сильно прив’язуватись до іншої людини, оскільки це не принесе вам благополуччя.
Скорпіон – Десятка Кубків
Для Скорпіонів – Десятки Кубків, цього дня на вас чекає задоволення та радість. Основний символ карти – веселка – символізує вкрай позитивні емоції. Ви будете насолоджуватися результатами своєї праці, насолоджуватися спілкуванням з близькими та цінувати все, що оточує вас щодня. Ця карта обіцяє пік задоволення і тріумф після довгого шляху до мети, який може бути затьмарений лише одним аспектом: егоїзмом. Щоб уникнути цього “побічного ефекту”, поділіться своєю радістю з іншими.

Стрілець – Смерть
Гороскоп на сьогодні попереджає Стрєльцов про завершення певного етапу у їхньому житті. Можливо, настав час замінити старі речі та колишні переконання на щось нове. Карта дає пораду “поховати” минуле, яке, здається, не приносило щастя, і сміливо вирушити у нове майбутнє. Крім того, вам належить зробити важливий вибір.
Козеріг – Паж Денаріїв
Для Козерогів – Пажа Денаріїв, на вас чекають хороші новини, особливо у сфері матеріального благополуччя. Вам можуть надійти пропозиції про нову роботу, з’являться нові ідеї, і ви можете зробити вигідну угоду. Можливо, на вас чекають деякі фінансові надходження – може бути не величезні, але приємні. Важливо пам’ятати, що з досягнення успіху необхідно безперервно вчитися.

Водолій – Імператор
Імператор у Таро є символом влади, заступництва та сили. Гороскоп рекомендує вам виявляти ці якості, а також мати мудрість і справедливість, подібно до правителя. Імператор також може вказувати на можливість підвищення по службі або зміцнення вашого лідерського стану та соціального статусу. Єдине, що може піти вам на користь, це уникати пияцтва від влади і не дозволяти йому спотворити вашу справжню велич.
Риби – Сімка Жезлів
Для Риб – Сімки Жезлов, гороскоп показує, що ви зіткнетеся з нерозумінням та перешкодами. Вам доведеться відстоювати свою точку зору, захищати своє місце під сонцем, а можливо навіть саме своє існування. Дні, мабуть, будуть важкими. Однак у вас є все необхідне для перемоги – впевненість у власних силах, цілеспрямованість та вміння досягати успіху. Просто не опускайте руки, не втрачайте надії, адекватно оцінюйте ризики, і успіх буде на вашому боці.