Гороскоп на 18 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 18 жовтня 2022 року, за картами Таро, для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Вісімка жезлів
Успіх не буде на вашому боці завжди. Ви сліпі і не бачите того, що приховано у вас перед самим носом. Уважно огляньтеся і ви зрозумієте, що правда не завжди найкраще з благодійників. Якщо ви все ж таки не бачите – рухайтеся наосліп і довіряйте своїм рукам. Так чи інакше – наприкінці шляху ви отримаєте відповіді на всі запитання.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Подібно до провини з роками ваша мудрість тільки стає кращою. Ви мандрівник, який загубився серед пустелі, але при цьому точно знає, куди йому треба слідувати. Ідіть за своєю зіркою, уважно дивіться на небо і вона вкаже вам справжній шлях. Ви повинні пам’ятати, що правда завжди важливіша за брехню.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ви перемогли слабкості і стали сильнішими. Але, чи зробило це вас щасливішим? Це питання не дає вам спокою, тому все валиться з рук. Зберіть енергію, що залишилася, в кулак і направте її в правильне русло. Не втрачайте себе серед масок та чужих облич. Ви вільний вітер, але часом навіть вам потрібний будинок і затишок.

РАК – Повішений
Повішений – одна з найтаємничіших і найбагатших асоціаціями карт. Енергія, яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іноді ми жертвуємо собою через почуття провини, інакше кажучи, зображаємо мученика. Іншим часом – можемо плисти проти течії.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Ваші потаємні бажання рвуться назовні. Ви боїтеся програти самому собі у битві за власний добробут і це мучить вас. Позбутися страху можна тільки глянувши йому в очі, а значить глянувши в очі самому собі. Ви воїн та битви чекають на вас. Але якщо ви не впораєтеся з внутрішньою війною, то ніколи не впорядкуєте свій внутрішній світ.
ДІВА – Місяць
Ваші слова нічого не означають, поки в них немає жодної краплі правди. Ви ховаєтеся, подібно тіні в темну ніч. Навіть місячне світло не відкриває вашого істинного обличчя. Ви, як віл, що зачаївся за дверима і коли ці двері відчинять – ви нападете. Залишіть цю згубну справу і пам’ятайте, що навіть на найлютішого звіра завжди знайдеться влучний мисливець.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Будьте милосердні. Помилки, які роблять люди – не привід стратити їх, подібно до короля-тирану. Ви хотіли бути на вершині, але через власне самолюбство та жорстокість впали на саме дно. Щоб повернутись на “трон” постарайтеся побачити помилки та виправити їх.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Ця карта говорить про чесноти терпіння. Вам потрібно дочекатися правильного моменту, перш ніж починати діяти. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи постійної уваги, і тепер ви можете відійти вбік і просто спостерігати за його зростанням.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Настав час відійти від справ та відпочити. Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або поринайте у спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від проблеми, що займає вас. Зоряне небо на карті говорить про безмежність творчого потенціалу.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Ви повинні безроздільно зосередитись на своїй меті, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якою боремося всі ми) чистою силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам справді до душі. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць. Ви залишилися одні і самі відштовхуєте допомогу.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є добрим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви мешкаєте своє життя. Без цієї енергії життя було б зведене до простого виживання.