Гороскоп на 19 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 19 квітня 2021 року по картах Таро пророкує вдалий день майже для всіх знаків Зодіаку.

Винятком можуть стати Діви і Риби, але тільки через власну легковажність і обмеженості.

ОВЕН – Закохані
Карта Закохані говорить про те, що у вашому житті стався застій, зокрема, це стосується і особистого. Гороскоп на понеділок рекомендує представникам цього знаку переглянути свої колишні помилки і зараз спробувати їх виправити. Тоді вирішити всі проблеми буде неймовірно легко, ви самі здивуєтеся.
ТЕЛЕЦЬ – Туз Жезлів
Туз Жезлів символізує готовність зробити вирішальний крок. Ви довго сумнівалися: чи варто приймати те чи інше рішення, боячись помилитися в своїх здогадах. Але всесвіт супроводжує вам, тому сміливо можете діяти.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Жезлів
Гороскоп на завтра говорить про те, що у ваше життя нарешті прийдуть довгоочікувані позитивні зміни. Можливо, ви просто перестанете бачити негатив там, де його немає і почнете по-іншому оцінювати те, що відбувається. Це дасть щедрі плоди в майбутньому.

РАК – Десятка Жезлів
Вам варто бути в цей день максимально уважними. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що Раки можуть пропустити важливу підказку, яка покаже як чинити в ситуації, що склалася. Тоді прийняття вірного рішення буде просто “справою техніки”. Уважно поглядайте на всі боки і побачите, наскільки світ насправді простий.
ЛЕВ – Шістка денаріями
Львів останнім часом турбує питання матеріального достатку і забезпеченості. Зокрема, ви вважаєте, що ваші труди не цінують по достоїнству. Можливо, варто трохи відпочити і перевести подих. Тоді прийде усвідомлення всіх реальних проблем, а це перший крок до їх вирішення.
ДІВА – Лицар кубків
Лицарі в Таро символізують мінливість і нестабільність. Гороскоп на понедельнікготовіт Дев до змін, швидше за все – в кращу сторону. Головне – не робіть поспішних висновків і не намагайтеся стрибнути вище власної голови – все одно у вас це не вийде. Та це й не потрібно, все прийде в відведений час.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка Мечів
П’ятірка Мечів – карта протиріч. Дійсно, Ваги останнім часом самі не знають, чого хочуть від життя і це їх головна проблема. Ви займаєтеся самокопанієм, і робите це абсолютно марно. В даний час вас не можна назвати щасливчиком – удача відвернулася від вас, тому не варто приймати глобальних рішень в цей період.
СКОРПІОН – Четвірка Мечів
Гороскоп на завтра радить вам припинити гонку за вигаданими цілями, яку ви затіяли раніше. Ви майстерно долаєте всі проблеми, і це добре, але витрачаєте на це занадто багато сил і енергії. Можливо, не варто бігти по гвинтових сходах вгору, якщо досить просто натиснути кнопку і викликати ліфт. Удача на вашому боці, користуйтеся цим і досягайте своїх планів легко.

СТРІЛЕЦЬ – Смерть
Смерть – це якийсь кінець. Але варто зазначити, що кінець далеко не завжди має сумні наслідки. Можливо, як каже гороскоп на сьогодні, вам просто вдасться відрубати від себе те, що заважало рухатися вперед. Якщо розпрощатися з власними страхами і комплексами, відчуєте величезне полегшення.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Кубків
Козероги починають новий виток у своєму житті. Ви переоціните своє ставлення до багатьох речей, і це дозволить визначити для себе більш важливі аспекти існування. Чітко усвідомивши, що світ сповнений фарб, а життя – нехай і випробування, але захоплююче і цікаве – ви зможете впритул зайнятися реалізацією своєї заповітної мрії. У вас все вийде, не сумнівайтеся в своїх силах.

ВОДОЛІЙ – Шут
Карта Шут є символом дитячості. Іноді це корисно, а ось в деяких випадках – зовсім недоречно. Гороскоп радить вам навчитися розмежовувати ці моменти і тоді ви не будете допускати доленосних помилок.
РИБИ – Правосуддя
Прийшов час пожинати плоди. Якщо ви раніше комусь допомогли або зробили добру справу просто так – вам повернеться все з лишком. Точно так само йдуть справи і з поганими вчинками: все повернеться у стократ. Готуйтеся приймати удар, якщо не зумієте виправити свої ж помарки в життя.