Гороскоп на 19 липня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 19 липня 2020 року, по картах Таро пророкує більшості знаків Зодіаку напружений день.

Левам і Дівам слід присвятити себе роботі, а Близнюкам відпочити.

ОВЕН – Туз денарієв
19 липня – потрібно ловити мить удачі. Удача може випасти вам де завгодно – в магазині, в бюро подорожей, на біржі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
19 липня ви натрапите на заборону, відчуєте почуття скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки – і рухайьесь швидше, щоб подолати цю “пустелю” якомога швидше.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицар кубків рекомендує вам взяти почуття в свої руки. В цей день вам здасться, що у вас виросли крила. І справа тут не тільки в хорошому настрої і самопочутті. Можливо ви отримаєте таке емоційну підживлення, яка піднесе вас на сьоме небо.

РАК – Дама жезлів
19 липня ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка і мудре керівництво. Крім того, ви зустрінетеся з темпераментної, вольовою жінкою, яка відіграє важливу роль у вашій ситуації.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
19 липня вам необхідно зробити крок для бажаних вам змін. Ви можете виразити себе повністю. Не бійтеся, що вас за це “покарають”. Сміливо зробіть перший крок у відносинах з іншим або іншими. Може йтися і про флірт. Вітайте сьогоднішній день, відкиньте сумні думки.
ДІВА – Десятка денарієв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають лише, щоб ви прийшли і зібрали їх. Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатим внутрішньо і зовні.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цих пір відчували себе обмеженою людиною, залежною від когось  чи чогось, то зараз у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від усього цього. Але дивіться, щоб це прагнення до незалежності не вилилося у війну проти всіх.
СКОРПІОН – Вісімка денарієв
19 липня вам належить взятися за щось нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і здійснення якогось давно виношуваної бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому підсумку вас чекає успіх. Однак не переоцінюйте свої сили.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
19 липня у вас день спогадів. Розберіться, що у вас де лежить: чого ви хотіли, про що мріяли багато років тому, і що з цього встигло здійснитися до сьогоднішнього дня. Можливо, така інвентаризація допоможе вам здійснити якісь забуті бажання.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
19 липня бажано зустріти хорошу порцією дисципліни і витримки. Ви самі візьметеся за справу, яка зажадає всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яке здасться вам нездійсненним, принаймні, спочатку. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Або у вас вже дуже міцна позиція, або 19 липня ви нарешті зійде на “плато”, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте ж цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Гороскоп по картах Таро каже, що для Риб 19 липня – день здійснення мрій. Використовуйте ж його, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти чиюсь багатообіцяючу пропозицію. Це особливо стосується справ сердешних.