Гороскоп на 19 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 19 липня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку напружений день.

Левам і Дівам слід присвятити себе роботі, а Близнюкам відпочити.

ОВЕН – Туз денаріїв
19 липня – ловіть мить удачі. Успіх може випасти вам будь-де — в магазині, в бюро подорожей, на біржі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
19 липня ви натрапите на заборону, відчуєте почуття затискання та скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки – і додайте кроку, щоб подолати цю “пустелю” якнайшвидше.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицар кубків рекомендує вам взяти почуття у свої руки. Цього дня вам здасться, що у вас виросли крила. І справа тут не лише у гарному настрої та самопочутті. Можливо ви отримаєте таке емоційне підживлення, яке піднесе вас на сьоме небо.

РАК – Дама жезлів
19 липня ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка та мудре керівництво. Крім того, ви зустрінетеся з темпераментною, вольовою жінкою, яка відіграє важливу роль у вашій ситуації.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
19 липня вам необхідно вчинити дію для бажаних змін. Ви можете виразити себе повністю. Не бійтеся, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Може йтися і про флірт. Вітайте сьогоднішній день, відкиньте сумні думки.
ДІВА – Десятка денаріїв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатою внутрішньо і зовні.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну проти всіх.
СКОРПІОН – Вісімка денаріїв
19 липня вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання або нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання, що давно виношується. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх. Однак не переоцінюйте свої сили.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
19 липня маєте день спогадів. Розберіться, що у вас де лежить: чого ви хотіли, що мріяли багато років тому, і що з цього встигло здійснитися до сьогоднішнього дня. Можливо, така інвентаризація допоможе вам здійснити якісь забуті бажання.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
19 липня бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Ви самі візьметеся за справу, яка вимагатиме всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яка здасться вам нездійсненною принаймні спочатку. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Або у вас вже дуже міцна позиція, або 19 липня ви нарешті зійдете на плато, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Гороскоп картами Таро каже, що для Риб 19 липня – день виконання бажань. Використовуйте ж його, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти чиюсь багатообіцяючу пропозицію. Це особливо стосується справ серцевих.