Гороскоп на 19 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу 19 листопада 2020 року, по картах Таро пророкує практично всім знакам Зодіаку невдалий і насичений на неприємності день.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо Імператор заходить занадто далеко, нація може виявитися на безплідних пустищах. Подібно до цього у вашому житті ви можете перетворитися в тиранів і диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Спалах натхнення – це те, що ви почувствуете.Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі – у вас в руках. Інший варіант – ви відчуєте великий приплив енергії. У вас більше немає часу коливатися, швидше за користуйтеся знайденої енергії і рухайтеся до своїх бажань.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубков
Ця карта може мати кілька різних значень. По-перше, вона може означати, що перед вами безліч виборів. Інша інтерпретація – що ви так загіпнотизовані можливостями, що застигає в нерішучості. Кожна чаша настільки спокуслива, що ви не в силах вибрати одну.

РАК – Дев’ятка денарієв
Карта показує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до душі. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць. Коли ця карта з’являється в розкладі, це означає, що ви отримали світ, якого шукали.
Лев – Трійка мечів
Відправляйтеся в шлях, незважаючи на затримки, і вступите на нову землю. Будьте мужні і не бійтеся труднощів. Успіх буде на вашому боці. Пам’ятайте, що не можна засновувати свої плани на одних лише теоретичних міркуваннях.
Діва – Дама денарієв
Запасіться терпінням і витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
Ваги – П’ятірка кубків
Постарайтеся взяти себе в руки: спочатку це здасться вам неможливим – ви вже занадто сильно піддалися паніці. Але поступово, намагаючись контролювати кожну свою негативну емоцію, ви знайдете бажану “грунт під ногами”.
Скорпіон – Десятка жезлів
Настає час, коли будь-яка справа або проект просто руйнується під силою власної ваги. Початковий вогонь і натхнення виснажуються під вагою ускладнень. Ідіть до своєї мети, не дивлячись ні на що, і не намагайтеся обдурити Всесвіт.

Стрілець – Четвірка кубків
Ви на даний момент занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не відбулося нічого трагічного, що могло б заподіяти вам стільки прикрощів. Але ви до такої міри заплуталися у власних бажаннях і страхах, що тепер буде потрібен певний час, щоб знайти вихід з цього глухого кута.
Козеріг – Трійка жезлів
Ви тільки почали свій шлях і вже очікуєте результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїться і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення до успіху може зіпсувати вам початкову мету. Ви отримаєте винагороду, але не зможете зрозуміти, як домоглися цього і не зробите висновки на майбутнє.

Водолій – Король мечів
Вам належить іспит на винахідливість, знання тактики і вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю і дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Риби – Паж кубків
Скористайтесь наявним шанс, погодьтеся на компроміс або підіть на примирення. Не вірте улесливим похвал і обіцянкам. Доля грає вам на руку. Або ви отримаєте емоційну підживлення яка вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.