Гороскоп на 19 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу 19 листопада 2022 року, за картами Таро, передбачає практично всім знакам Зодіаку невдалий і насичений на неприємності день.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо імператор заходить надто далеко, нація може опинитися на безплідних пустках. Подібно до цього у вашому житті ви можете перетворитися на тиранів і диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Спалах натхнення – це те, що ви відчуєте. Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі – у вас в руках. Інший варіант – ви відчуєте величезний приплив енергії. У вас більше немає часу вагатися, скоріше скористайтеся перевагою набутої енергії та рухайтеся до своїх бажань.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Ця мапа може мати кілька різних значень. По-перше, вона може означати, що перед вами безліч виборів. Інша інтерпретація – що ви так загіпнотизовані можливостями, що застигаєте у нерішучості. Кожна чаша настільки спокуслива, що ви не в змозі вибрати одну.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Карта вказує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до вподоби. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць. Коли ця карта з’являється у розкладі, це означає, що ви отримали світ, якого шукали.
Лев – Трійка мечів
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Будьте мужніми і не бійтеся складнощів. Успіх буде на вашому боці. Пам’ятайте, що не можна засновувати свої плани лише на теоретичних міркуваннях.
Діва – Дама денаріїв
Запасіться терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
Терези – П’ятірка кубків
Намагайтеся взяти себе в руки: спочатку це здасться вам неможливим – ви вже надто піддалися паніці. Але поступово, намагаючись контролювати кожну свою негативну емоцію, ви знайдете бажане “грунт під ногами”.
Скорпіон – Десятка жезлів
Настає час, коли будь-яка справа чи проект просто руйнується під силою власної тяжкості. Початковий вогонь та натхнення виснажуються під тяжкістю ускладнень. Ідіть до своєї мети, незважаючи ні на що, і не намагайтеся обдурити Всесвіт.

Стрілець – Четвірка кубків
Ви зараз занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не сталося нічого трагічного, що могло б завдати вам стільки прикростей. Але ви настільки заплуталися у власних бажаннях і страхах, що тепер знадобиться певний час, щоб знайти вихід з цього глухого кута.
Козеріг – Трійка жезлів
Ви тільки розпочали свій шлях і вже очікуєте на результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїтись і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення успіху може зіпсувати вам початкову мету. Ви отримаєте винагороду, але не зможете зрозуміти, як досягли цього і не зробите висновків на майбутнє.

Водолій – Король мечів
Ви маєте іспит на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю та дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Риби – Паж кубків
Використовуйте запропонований шанс, погодьтеся на компроміс чи підіть на примирення. Не вірте улесливим похвалам і обіцянкам. Доля грає вам на руку. Або ви отримаєте емоційне підживлення, яке вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.