Гороскоп на 19 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 19 лютого 2021 року по картах Таро пророкує для всіх знаків Зодіаку прилив нових сил.

 

ОВЕН – Паж Мечів
Якщо вам в розкладі випаде Паж Мечів – це знак того, що ви трохи заплуталися в своїх же судженнях і відчуттях. Тобто, вас буквально кидає з боку в бік: в один момент ви радієте життя і охоче будуєте плани на майбутнє, а через хвилину починаєте “гризти” себе і дорікати інших без будь-якої на те причини. Власне, така мінливість не є безпідставною. Овни просто втратили будь-яку мотивацію. Гороскоп на завтра радить вам придивитися до оточуючих і прислухатися до критики на вашу адресу.
ТЕЛЕЦЬ – Двійка денаріями
Ця карта вказує якісь складнощі в стосунках з людьми, перш за все – на роботі, але може торкнутися і особистого. Варто відзначити, що під загрозою і матеріальний стан. Гороскоп на п’ятницю радить вам тримати вухо гостро і при необхідності застосовувати всі свої вміння налагоджувати зв’язки. Тобто потрібно чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати по похилій”.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Гороскоп на сьогодні радить Близнюкам “зануритися в глибини”. Це може означати, що ви не до кінця розумієте, що відбувається в тій чи іншій сфері вашої діяльності. Зокрема, є ризик того, що ви не правильно зрозумієте ситуацію і це може спровокувати конфлікт. А це зараз ні до чого, будьте обережні і не рубайте з плеча.

РАК – Туз Мечів
Туз Мечів означає приплив натхнення і нові можливості. Ймовірно те, над чим ви так довго боролися, нарешті втілиться в життя. Але при цьому карти говорять, що не варто розслаблятися і пускати все за течією. Щоб отримати очікуване, необхідно прикладати зусилля, подумайте про це.
ЛЕВ – Дама Жезлів
Дама – мінлива, але все ж багатообіцяюча карта. Гороскоп на завтра обіцяє Левам раптово виниклі складнощі, але не варто їх лякатися. Вони дадуть початок чогось нового, а це, в свою чергу, принесе щедрі плоди надалі. Іноді варто переступити за рамки свого комфорту і, випробувавши деякі неприємності, відчути власну силу. Такий результат подій допоможе вам реалізувати найзаповітніші плани.
ДІВА – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів ніколи не буває випадковою або непомітною картою в розкладі. Вона є хранителем дуже позитивною і потужної енергетики. Саме до цього готує вас гороскоп на п’ятницю. Коли Четвірка Жезлів випадає в особистому розкладі, значить ви стали щасливчиком долі. Можливо, варто ризикнути і зробити перший крок на зустріч якійсь людині, який дуже потребує допомоги і підтримки.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка Жезлів
Гороскоп на сьогодні для Терезів має досить спірний характер. З одного боку він явно вказує на те, що у зовнішній – матеріальній сфері життя, все гаразд. Ви вже досягли раніше намічених цілей і тепер пожали плоди власної старанності і працьовитості. З іншого ж випала в розкладі карта означає якесь невдоволення собою. Проблема криється всередині вас. Останнім часом ви все частіше і частіше ловите себе на думці, що в житті щось йде не так і більше починаєте втомлюватися від власного існування. Можливо, просто потрібно трохи відпочити.
СКОРПІОН – Маг
Маг – це карта позитивна, яка чітко символізує початок нового етапу в житті. Прийшов час діяти і реалізовувати свою мрію, бажати і домагатися. Гороскоп на п’ятницю говорить про те, що всі вищі сили на вашому боці і цим потрібно скористатися. Вам доведеться взяти ініціативу в свої руки, показати свою перевагу, а також проявляти силу волі, йти до мети і розкрити свій потенціал. Все неодмінно вийде, не сумнівайтеся!

СТРІЛЕЦЬ – Сімка Мечів
Поява в розкладі Сімки Мечів означає, що ваше життя вступила в смугу змін. Спокійний і гармонійний період непомітно підійшов до кінця: в якийсь момент ви неминуче звернете вбік і відразу ж натрапите на перешкоду. Гороскоп вказує на той факт, що ви вже “повернули не туди” і ухилилися від колишніх орієнтирів. Один етап вашого життя змінюється іншим, і до тих пір, поки ці зміни не призведуть до перебудови всіх сфер діяльності, ви будете почувати себе хоч і натхненно, а й дещо незатишно.
КОЗЕРІГ – Паж денаріями
Для Козерогів настав час нових звершень. Ви нарешті зможете розірвати коло і стати справжнім володарем ситуації. До слова, на шляху до вершини вас чекатимуть тільки приємні сюрпризи, проте варто запам’ятати одну умову: Паж денаріями дає зрозуміти, що, діючи старими методами, ви навряд чи досягнете запланованого і досягнете поставленої мети. Тільки за допомогою нових людей і нових ідей ви прийдете до здійснення задуманого. Не бійтеся експериментувати.

ВОДОЛІЙ – Пустельник
Ймовірно, ви дуже втомилися від постійного перебування серед натовпу людей, тому підсвідомо хочете віддаленості від соціуму. Гороскоп на сьогодні пророкує самокопання, але все ж це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням самого себе, своїх думок і планів на майбутнє. Спробуйте не реагувати на будь-які випади з боку оточуючих, і вже тим більше на неконструктивну критику.
РИБИ – Місяць
Місяць в розкладі на п’ятницю символізує два різних ставлення до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей і завдань. Ви сліпо бреде в майбутнє, спотикаючись на кожному кроці. І, варто відзначити, що ви самі є винуватцем подібної ситуації. Вам потрібно вийти зі своїх помилкових мрій – нічого в житті не дається просто так. Безглузде рух туди-назад не дасть ніякої користі, тому почніть нарешті свідомо ставитися до свого життя.