Гороскоп на 19 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 19 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує всім знакам Зодіаку приплив нових сил.

 

ОВЕН – Паж Мечів
Якщо вам у розкладі випаде Паж Меч – це знак того, що ви трохи заплуталися у своїх судженнях і відчуттях. Тобто вас буквально кидає з боку в бік: в один момент ви радієте життю і охоче будуєте плани на майбутнє, а через хвилину починаєте “гризти” себе і дорікати іншим без будь-якої причини. Власне, така мінливість не є безпідставною. Овни просто втратили будь-яку мотивацію.
ТЕЛЕЦЬ – Двійка Денаріїв
Ця карта вказує на якісь складнощі у відносинах з людьми, насамперед – на роботі, але може торкнутися й особистого. Варто зазначити, що під загрозою та матеріальний стан. Гороскоп на суботу радить вам тримати вухо гостро і за необхідності застосовувати всі свої вміння налагоджувати зв’язки. Тобто знадобиться чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати похилою”.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Кубків
Гороскоп на сьогодні радить Близнюкам “зануритися у глибини”. Це може означати, що ви не до кінця розумієте, що відбувається у тій чи іншій сфері вашої діяльності. Зокрема є ризик того, що ви не правильно зрозумієте ситуацію і це може спровокувати конфлікт. А це зараз ні до чого, будьте обережні і не рубайте з плеча.

РАК – Туз Мечей
Туз Меч означає приплив натхнення і нові можливості. Ймовірно те, над чим ви настільки довгий час боролися, нарешті втілиться в життя. Але при цьому карти кажуть, що не варто розслаблятися та пускати все за течією. Щоб отримати очікуване, необхідно докладати зусиль, подумайте про це.
ЛЕВ – Жіноча жінка
Жінка – мінлива, але все ж перспективна карта. Гороскоп на завтра обіцяє Левам складності, що раптово виникли, але не варто їх лякатися. Вони дадуть початок чомусь новому, а це, у свою чергу, дасть щедрі плоди надалі. Іноді варто переступити за рамки свого комфорту і, зазнавши деяких неприємностей, відчути власну силу.
ДІВА – Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов ніколи не буває випадковою або непомітною картою у розкладі. Вона є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме цього готує вас гороскоп на суботу. Коли Четвірка Жезлов випадає в особистому розкладі, то ви стали щасливчиком долі. Можливо, варто ризикнути і зробити перший крок на зустріч якійсь людині, яка дуже потребує допомоги та підтримки.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка Жезлов
Гороскоп на сьогодні для Терезів має досить спірний характер. З одного боку він явно вказує на те, що у зовнішній – матеріальній сфері життя, все гаразд. Ви вже досягли раніше намічених цілей і тепер пожинаєте плоди власної старанності та працелюбності. З іншого ж карта, що випала в розкладі, означає якесь невдоволення собою. Проблема криється всередині вас.
СКОРПІОН – Маг
Маг – це позитивна карта, яка чітко символізує початок нового етапу в житті. Настав час діяти та реалізовувати свою мрію, бажати та домагатися. Гороскоп на суботу говорить про те, що всі найвищі сили на вашому боці і цим потрібно скористатися. Вам доведеться взяти ініціативу у свої руки, показати свою перевагу, а також виявляти силу волі, йти до мети та розкрити свій потенціал.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка Мечів
Поява в розкладі Сімки Меч означає, що ваше життя вступило в смугу змін. Спокійний і гармонійний період непомітно добіг кінця: в якийсь момент ви неминуче звернете вбік і відразу ж натрапите на перешкоду. Гороскоп свідчить про те, що ви вже “повернули не туди” і ухилилися від колишніх орієнтирів. Один етап вашого життя змінюється іншим, і до тих пір, поки ці зміни не призведуть до розбудови всіх сфер діяльності, ви почуватиметеся хоч і натхненно, але й трохи незатишно.
КОЗЕРІГ – Паж Денаріїв
Для Козерогів настав час нових звершень. Ви нарешті зможете розірвати коло і стати справжнім володарем ситуації. До речі, на шляху до вершини вас чекатимуть лише приємні сюрпризи, проте варто запам’ятати одну умову: Паж Денаріїв дає зрозуміти, що, діючи старими методами, ви навряд чи досягнете запланованого і досягнете намічених цілей.

ВОДОЛІЙ – Путівник
Ця карта Таро позначає добровільно обрану самотність та усамітнення. Ймовірно, ви надто втомилися від постійного перебування серед натовпу людей, тому підсвідомо хочете віддаленості від соціуму. Гороскоп на сьогодні пророкує самокопання, але все ж таки це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням самого себе, своїх думок та планів на майбутнє.
РИБИ – Місяць
Місяць у розкладі на суботу символізує два різні стосунки до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей та завдань. І, варто зазначити, що ви є винуватцем подібної ситуації. Вам потрібно вийти зі своїх помилкових мрій – нічого в житті не дається просто так.