Гороскоп на 19 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на воскресенье, 19 февраля 2023 года, по картам Таро пророчить для всіх знаків Зодіака прилив нових сил.

 

ОВЕН – Паж Мечей
Якщо вам в розкладі випаде Паж Мечей – це ознака того, що ви трохи запутались у своїх же судженнях і відчуттях. То є, вас буквально кидає зі сторони в сторону: в один момент ви радієте життя і гаряче будуєте плани на майбутнє, а через хвилину починаєте «гризти» себе і зупиняти інші без будь-якої причини. Собственно, така переменчивость не є безосновательной. Овни просто втратили всяку мотивацію.
ТЕЛЕЦ – Двойка Денариев
Ця карта вказує на те, які складності у відносинах з людьми, перш за все – на роботі, але може коснутися і особистого. Стоит відзначити, що під загрозою і матеріальний стан. Гороскоп на воскресенье радить вам тримати ухо востро і при необхідності застосовувати всі свої навички налаживать зв’язок. То є потреба немалої долі виворотливості, щоб підтримувати свої справи на зовнішньому рівні, не давати їм “з’їхати по наклонній”.
БЛИЗНЕЦЫ – Рыцарь Кубков
Гороскоп на сьогодні радить Близнецам “окунуться в глубины”. Це може позначати, що ви не до кінця розумієте, що відбувається в тій чи іншій сфері вашої діяльності. Зокрема, є ризик того, що ви неправильно сприймете ситуацію і це може спровокувати конфлікт. А це зараз ні до чого, будьте осторожни і не рубіть з плеча.

РАК – Туз Мечей
Туз Мечей означає прилив вдохновения і нові можливості. Вірно то, над чим ви стільки довго боролися, нарешті-то воплотиться в житті. Но при цьому карті говорять, що не варто розслаблятися і пускати все по течению. Щоб отримати очікуване, необхідно прикладати зусилля, подумайте про це.
ЛЕВ – Дама Жезлов
Дама – змінна, але все же багатообіцяюча карта. Гороскоп на завтра обіцяє Львам внезапно виниклі складності, але не варто їх пугатися. Вони дають початок чому-то новому, а це, в свою чергу, принесе щедрие плоди в подальшому. Іноді варто перешагнути за рамки свого комфорту і, випробувавши деякі неприятності, відчути власну силу.
ДЕВА – Четверка Жезлов
Четверка Жезлов ніколи не буває випадковою або незаметною картою в розкладі. Вона є хранителем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме до цього готовить вас гороскоп на воскресенье. Когда Четверка Жезлов выпадает в личном раскладе, значит вы стали счастливчиком судьбы. Можливо, варто ризикнути і зробити перший крок на зустрічі з якою-то людиною, яка дуже потребує допомоги та підтримки.
ВЕСЫ – Девятка Жезлов
Гороскоп на сьогодні для Весов має досить суперечливий характер. З одного боку він явно вказує на те, що у зовнішній – матеріальній сфері життя все обстоює благополучно. Ви вже досягли раніше намічених цілей і тепер пожинаєте плоди власного користувача і працелюбія… З іншої же випавша в розкладі карта означає, яке-то неприємно собою. Проблема кроется всередині вас.
СКОРПІОН – Маг
Маг – це позитивна карта, яка четько символізує початок нового етапу в житті. Прийшло час діяти і реалізовувати свою мечту, хотіти і добиватися. Гороскоп на воскресенье говорить про те, що всі вищі сили на вашій стороні і цим потрібно скористатися. Вам доведеться взяти ініціативу в свої руки, показати свою перевагу, а також проявити силу волі, іти до цілої та розкрити свій потенціал.

СТРЕЛЕЦ – Семерка Мечей
Поява в розкладі Семерки Мечей означає, що ваше життя вступила в смугу змін. Спокойный и гармоничный период незаметно подошел до конца: в какой-то момент ви неизбежно свернетеся в сторону и сразу же наткнетесь на преграду. Гороскоп вказує на той факт, що ви вже «повернули не туда» і уклонилися від попередніх орієнтирів. Один етап вашої життя змінюється іншим, і до тих пір, поки ці зміни не приведуть до перебудови всіх сфер діяльності, ви будете відчувати себе гарячим і воодушевленно, але і кілька незручно.
КОЗЕРОГ – Паж Денаріев
Для Козерогов настало час нових завершень. Ви нарешті можете розібрати круг і стати нинішнім властеліном. К слову, на шляху до вершини ви будете очікувати тільки прийняті сюрпризи, однак варто запам’ятати одну умову: Паж Денарієв дає зрозуміти, що, діючи старими методами, ви вряд будете досягати запланованого і досягати намічених цілей.

ВОДОЛЕЙ – Отшельник
Ця карта Таро обозначає добровільне обране одиночество і об’єднання. Вірно, ви занадто устали від постійного перебування серед толпи людей, тому підсвідомо хочете віддаленості від соціуму. Гороскоп на сьогодні пророчить самокопання, але все це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням самого себе, своїх думок і планів на майбутнє.
РИБЫ – Луна
Луна в розкладі на воскресенье символізує два різних відносини до підрозуміння. У вашому житті немає яскраво виражених цілей і завдань. І, варто відзначити, що ви самі є виновником подібної ситуації. Вам потрібно вийти зі своїх помилкових гріз – нічого в житті не дається просто так.