Гороскоп на 19 серпня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 19 серпня 2021 року по картах Таро пророкує деяким знакам Зодіаку продуктивний, але досить непростий день.

Багато хто може зіткнутися з нерозумінням з боку співрозмовників і інтригами, які плетуться за спиною.

ОВЕН – Колесо фортуни
Карта Колесо фортуни – вельми промовиста і багатогранна. З одного боку вона позначає легкість в досягненні цілей, а з іншого – складність вибору і необхідність у вирішенні конфліктів. Овнам гороскоп на сьогодні радить дотримуватися своєї долі, так як настає світла смуга в житті. Цей період – сприятливий, але вкрай нестабільний. Представників знака може очікувати як раптова удача і спалаху незрозумілою гордості за себе, так і розчарування в оточуючих і в обставинах.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Гороскоп по Таро на четвер для Тельців підготував їм карту Правосуддя. Ні, це зовсім не означає, що вам доведеться оцінювати вчинки інших, виносити їм вироки і вирішувати хто правий, а хто винен. Все набагато складніше – представникам цього знаку Зодіаку чекає важкий аналіз власних дій, адже саме сьогодні важливо визначити, що ви робите не так і по можливості виправити ситуацію. Або хоча б зробити перші кроки на шляху до примирення.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Туз Мечів – уособлення сили і пристрасті, але саме ці почуття можуть керувати вами і вести не в тому напрямку. Погодьтеся, поєднання двох таких сильних емоцій зовсім не характерно для спокійного і умиротворено людини. Ви безумовно налаштовані на бунт і революцію, але вони можуть привести і до краху. Таро кажуть, що саме в цей день Близнюки можуть спровокувати вибух і запалитися таким вогнем, який змете всі перешкоди на шляху до вашої мети (попутно заподіявши і вам чимало шкоди).

РАК – Шістка денарієв
Ця карта говорить про якнайшвидших перервах в найближчому майбутньому. Примітно, що вони будуть спрямовані в кращу сторону. Шістка денарієв означає, що потрясіння і невдачі, які переслідували напередодні, вже закінчилися і тепер вас чекає спокійний, розмірений період. Сьогодні вам належить проявити щедрість. Гороскоп на четвер по Таро настійно рекомендує: допоможіть людині, яка звернулася до вас зі своєю бідою, постарайтеся бути поблажливими до його проблем, недоліків і поглядам. Незабаром він принесе вам величезну користь або виручить в той момент, коли це буде вкрай необхідно.
ЛЕВ – Вежа
Вежа попереджає Львів про прийдешню кризу: особистісному, побутовому або фінонсовом. Щось може статися в цей день, і це геть виб’є вас із колії. При чому все відбувається спровоковано вами ж. Настають істотні зміни, можливо небажані і, швидше за все, раптові але, тільки розчистивши собі шлях, можна рухатися вперед.
ДІВА – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів символізує гармонію, спокій і нові знайомства, які подарують вам душевне тепло і моральне задоволення. Вам належить сьогодні показати себе в максимально сприятливому світлі, але при цьому не лицемірити і не ховати свої спірні сторони. Якщо ви усвідомлюєте, що хочеться зробити щось хороше, нехай воно буде повністю божевільним і виходити за рамки звичного для вас поведінки – сміливо зробіть перший крок. Швидше за все, це буде пов’язано з особистими відносинами і почуттями.
ТЕРЕЗИ – Дама кубків
Ця карта говорить, що ви повинні підготуватися до самопожертви, нехай навіть для цього доведеться переступити через самого себе. Гороскоп на сьогодні для Терезів радить набратися терпіння і стійко винести всі випробування, які підготувала всесвіт. Ваше емоційний стан завтра буде таким, що ви особливо ясно відчуєте душевні сподівання і потреби оточуючих. На жаль не виключено, що є ризик і постраждати за чужих негативних емоцій. І все ж підіть назустріч людям. Не забувайте про інтуїцію, вона вбереже вас від сильних душевних ран.
СКОРПІОН – Десятка денарієв
Десятка денаріїв в розкладі на сьогодні для Скорпіонів позначає карту успіху. Це, мабуть, найбільш вдала картина, яка могла намалюватися в цей день перед представниками даного знака. Гороскоп на завтра радить: укладайте вигідні угоди, робіть ризиковані ставки і радійте своєму успіху. Він неодмінно прийде до вас, як тільки ви зробите правильний вчинок. Більш того, доля сама пришле вам знак, коли потрібно діяти.

СТРІЛЕЦЬ – Лицар мечів
Таро на найближчий день підготувало вам суперечливу карту. Вона позначає необережність, незручність і зарозумілість, яке може зруйнувати близькі зв’язки. Конфлікт – неминучий, і неодмінно ви станете його героєм. Підготуйтеся до того, що якщо ваш суперник виявиться хоч трішки спокійніше і твердіше, вам загрожує поразка.
КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Двійка кубків в розкладі Таро на четвер для Козерогів є картою гармонії і душевного спокою. Вона символізує такі світлі процеси, як дружба, взаємна симпатія, прихильність і глибоку повагу. Ви перейметеся цими речами і будете цілий день немов витати в хмарах. Душевна легкість і творчий настрій допоможуть вам без докорів сумління взяти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте.

ВОДОЛІЙ – Туз жезлів
Туз жезлів, що випав вам враскладе, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Ця карта передбачає стабільне і гармонійний розвиток ситуації, а також попереджає про те, що за будь-яку справу варто братися тільки тоді, коли ви впевнені в серйозності своїх намірів.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта, що символізує надію, мудрість і осяяння. В контексті цього знака Зодіаку вона передрікає правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє (можливо дуже далеке). Відбудеться щось таке, від чого ви прийдете в захват, а радість буде супроводжувати вас протягом всього дня. Гороскоп на сьогодні для Риб каже, що вас оберігають вищі сили – проявіть подяку до них шляхом здійснення добрих справ.