Гороскоп на 19 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 19 серпня 2022 року, за картами Таро пророкує деяким знакам Зодіаку продуктивний, але досить непростий день.

Багато хто може зіткнутися з нерозумінням з боку співрозмовників та інтригами, які плетуться за спиною.

ОВЕН – Колесо удачі
Карта Колесо удачі – дуже промовиста і багатогранна. З одного боку, вона означає легкість у досягненні цілей, а з іншого – складність вибору та необхідність у вирішенні конфліктів. Овнам гороскоп на сьогодні радить слідувати своїй долі, тому що настає світла смуга у житті. Цей період сприятливий, але вкрай нестабільний.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Гороскоп Таро на п’ятницю для Тельців підготував їм карту Правосуддя. Ні, це зовсім не означає, що вам доведеться оцінювати вчинки інших, виносити їм вердикти і вирішувати, хто правий, а хто винен. Все набагато складніше – представники цього знаку Зодіаку мають тяжкий аналіз власних дій, адже саме сьогодні важливо визначити, що ви робите не так і по можливості виправити ситуацію. Або хоча б зробити перші кроки на шляху до примирення.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Туз Меч – уособлення сили та пристрасті, але саме ці почуття можуть керувати вами та вести не в тому напрямку. Погодьтеся, поєднання двох настільки сильних емоцій зовсім не характерне для спокійної та умиротвореної людини. Ви безперечно налаштовані на бунт і революцію, але вони можуть призвести і до краху. Таро кажуть, що саме цього дня Близнюки можуть спровокувати вибух і запалитись таким вогнем, який змете всі перешкоди на шляху до вашої мети (принагідно заподіявши і вам чимало шкоди).

РАК – Шістка денаріїв
Ця карта говорить про швидкі зміни в найближчому майбутньому. Примітно, що вони будуть спрямовані на краще. Шістка денаріїв означає, що потрясіння та невдачі, які переслідували напередодні, вже закінчилися і тепер на вас чекає спокійний, розмірений період. Сьогодні вам належить виявити щедрість. Гороскоп на п’ятницю по Таро наполегливо рекомендує: допоможіть людині, що звернулася до вас зі своєю бідою, постарайтеся бути поблажливими до її проблем, недоліків та поглядів.
ЛЕВ – Башта
Вежа попереджає Львів про майбутню кризу: особистісну, побутову чи фінансову. Щось може статися цього дня, і це геть-чисто виб’є вас з колії. При чому все, що відбувається, спровоковане вами ж. Настають істотні зміни, можливо небажані і, швидше за все, раптові, але, тільки розчистивши собі шлях, можна рухатися вперед.
ДІВА – Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов символізує гармонію, спокій та нові знайомства, які подарують вам душевне тепло та моральне задоволення. Ви маєте сьогодні показати себе в максимально сприятливому світлі, але при цьому не лицемірити і не ховати свої спірні сторони. Якщо ви усвідомлюєте, що хочеться зробити щось хороше, нехай воно буде цілком божевільним і виходити за рамки звичної для вас поведінки – сміливо зробіть перший крок.
ТЕРЕЗИ – Дама кубків
Ця карта каже, що ви повинні підготуватися до самопожертви, нехай навіть для цього доведеться переступити через себе. Гороскоп на сьогодні для Терезів радить набратися терпіння та стійко винести всі випробування, які підготував всесвіт. Ваш емоційний стан завтра буде таким, що ви особливо ясно відчуєте душевні сподівання та потреби оточуючих.
СКОРПІОН – Десятка денаріїв
Десятка денаріїв у розкладі на сьогодні для Скорпіонів означає карту успіху. Це, мабуть, найвдаліша картина, яка могла намалюватися цього дня перед представниками цього знаку. Гороскоп на завтра радить: укладайте вигідні угоди, робіть ризиковані ставки та радійте своєму успіху. Він неодмінно прийде до вас, як тільки ви зробите правильний вчинок.

СТРІЛЕЦЬ – Лицар мечів
Таро на найближчий день підготувало вам суперечливу картку. Вона означає необережність, незручність і зарозумілість, яка може зруйнувати близькі зв’язки. Конфлікт – неминучий, і неодмінно ви станете його героєм. Підготуйтеся до того, що якщо ваш суперник виявиться хоч трохи спокійнішим і твердішим, вам загрожує велика поразка. Сперечайтеся тільки про те, в чому повністю впевнені, і не надумайте кидатися гострими, гучними фразами, які можуть образити когось.
КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Двійка кубків у розкладі Таро на п’ятницю для Козерогів є картою гармонії та душевного спокою. Вона символізує такі світлі процеси, як дружба, взаємна симпатія, прихильність та глибока повага. Ви перейметеся цими речами і цілий день ніби витатиме в хмарах. Душевна легкість і творчий настрій допоможуть вам без сорому совісті прийняти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте.

ВОДОЛІЙ – Туз жезлів
Туз жезлів, що випав вам у розкладі, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Ця карта передбачає стабільно та гармонійний розвиток ситуації, а також попереджає про те, що за будь-яку справу варто братися лише тоді, коли ви впевнені у серйозності своїх намірів.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта, що символізує надію, мудрість та осяяння. У контексті цього знака Зодіаку вона пророкує правильне ухвалення рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє (можливо дуже далеке). Відбудеться щось таке, від чого ви прийдете в захват, а радість супроводжуватиме вас протягом усього дня. Гороскоп на сьогодні для Риб каже, що вас оберігають найвищі сили – виявите подяку до них шляхом здійснення добрих справ.