Гороскоп на 19 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 19 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що до Ракам Доля буде вподобу і виконувати будь-які бажання, а у Стрільців події дня будуть розвиватися зовсім не так, як потрібно.

 

Овен – карта дня Таро “Трійка кубків”
Вам слід проявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. В цей день буде велике бажання піддатися спокусам і порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.
Телец- карта дня Таро “Маг”
В цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до скоєння помилок. Відкладіть усі на інший день.
Близнюки – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.

Рак – карта дня Таро “Дев’ятка Пентакль”
Це ваш щасливий день, який бажано присвятити своїм примхам і капризам, займаючись приємними для вас справами. Доля буде вам благоволить і виконувати будь-які бажання.
Лев- карта дня Таро “Смерть”
Будьте готові, що події цього дня будуть буквально вибивати вас з колії. І чим сильніше ви будете намагатися впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.
Діва- карта дня Таро “П’ятірка Пентакль”
Це не кращий для вас день у фінансовій сфері. Будьте готові до збитків, невдалим покупкам, невиправданим грошових витрат і вкладень. Також вас можуть просто обікрасти.
Терези- карта дня Таро “Паж кубків”
У цей день у вас буде можливість отримати нові та цікаві знання, які стануть в нагоді в майбутньому. Це наповнить вас творчою енергією і прагненням пізнавати світ.
Скорпіон- карта дня Таро “Трійка Пентакль”
Можете розраховувати на те, що ваші труди не залишаться непоміченими, а будуть оцінені по достоїнству. Ви отримаєте схвалення оточуючих, а також матеріальну нагороду від начальства.

Стрілець – карта дня Таро “Вежа”
Події цього дня будуть розвиватися зовсім не так, як потрібно вам. А тому, якщо ви щось планували, перенесіть всі важливі справи на інший день. Вам краще побути на самоті.
Козерог- карта дня Таро “Четвірка кубків”
День буде наповнений приємними сюрпризами. Будьте готові до нових емоціям і враженням. Головне – не замикайтеся в чотирьох стінах, щоб не упустити свій подарунок Долі.

Водолей- карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає приємна грошова удача. Але будьте обережні: у прагненні розбагатіти не піддавайтеся спокусі жадібності й заздрості. Інакше ці якості відлякають благополуччя.
Риби-карта дня Таро “Двійка жезлів”
День розумової праці, навчання, обмірковування і побудови планів на майбутнє. Навіть найфантастичніші мрії цього дня здатні перетворитися в реальність, якщо дуже захотіти.