Гороскоп на 19 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 19 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що до Раків Доля благоволитиме і виконуватиме будь-які бажання.

У Стрільців події дня розвиватимуться зовсім не так, як треба.

Овен – карта дня Таро “Трійка кубків” (у перевернутому положенні)
Вам слід виявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. Цього дня буде велике бажання піддатися спокусам та порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.
Телець – карта дня Таро “Маг” (у перевернутому положенні)
У цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до помилок. Відкладіть все на другий день.
Близнюки – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дозволять діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.

Рак – карта дня Таро “Дев’ятка пентаклів”
Це ваш щасливий день, який бажано присвятити своїм примхам і примхам, займаючись приємними для вас справами. Доля буде вам вподобати і виконувати будь-які бажання.
Лев – карта дня Таро “Смерть” (у перевернутому положенні)
Будьте готові, що події цього дня буквально вибиватимуть вас із колії. І чим сильніше ви намагатиметеся впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.
Діва – карта дня Таро “П’ятірка пентаклей”
Це не найкращий для вас день у фінансовій сфері. Будьте готові до збитків, невдалих покупок, невиправданих грошових витрат і вкладень. Також вас можуть просто обікрасти.
Терези- карта дня Таро “Паж кубків”
У цей день вам представиться можливість отримати нові та цікаві знання, які стануть у нагоді в майбутньому. Це наповнить вас творчою енергією та прагненням пізнавати світ.
Скорпіон – карта дня Таро “Трійка пентаклей”
Можете розраховувати на те, що ваші праці не залишаться непоміченими, а будуть гідно оцінені. Ви отримаєте схвалення оточуючих та матеріальну нагороду від начальства.

Стрілець – карта дня Таро “Вежа” (у перевернутому положенні)
Події цього дня розвиватимуться зовсім не так, як вам потрібно. А тому якщо ви щось планували, перенесіть усі важливі справи на інший день. Вам краще побути на самоті.
Козеріг – карта дня Таро “Четвірка кубків” (у перевернутому положенні)
День буде сповнений приємними сюрпризами. Будьте готові до нових емоцій та вражень. Головне – не замикайтеся у чотирьох стінах, щоб не проґавити свій подарунок Долі.

Водолій – карта дня Таро “Туз пентаклей” (у перевернутому положенні)
На вас чекає приємна грошова удача. Але будьте обережні: у прагненні розбагатіти не піддавайтеся спокусі жадібності та заздрощів. Інакше ці якості відлякають благополуччя.
Риби – карта дня Таро “Двійка жезлів”
День розумової праці, навчання, обмірковування та побудови планів на майбутнє. Навіть найфантастичніші мрії цього дня здатні перетворитися на реальність, якщо дуже захотіти.