Гороскоп на 19 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 19 жовтня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Дев’ятка Мечів
Цей день може бути пов’язаний зі страхами, поганими передчуттями, побоюваннями. Ви можете втратити віру в себе і в завтрашній день. Може виникнути відчуття, що ви безпорадні і самотні, а ваші вороги – могутні і численні. Але насправді – це тільки нічний кошмар, не більше. Таро запевняють: у вас немає причин для подібного настрою. Візьміть себе в руки і радійте життю.
Телець – Сонце
Вам випала одна з кращих карт колоди! Вона символізує щастя, визнання, славу, успіх. Навіть якщо сьогодні ви не відчуєте всього цього, день обіцяє бути дуже вдалим і позитивним. Буде багато приємного спілкування, нових планів і натхнення. Насолоджуйтеся цим днем ​​і вирішите якомога більше питань – сьогодні ви здатні на все!
Близнюки – Смерть
Не бійтеся, це не така страшна карта, як здається. Просто вам прозоро натякають, що прийшов час позбутися від чогось, що заважає вам йти вперед. “Поховайте” старі речі, старі відносини, які більше не в радість, і навіть колишні переконання, якщо вони заводять вас в глухий кут. Провівши цю важливу роботу, ви відкриєте для себе нове, краще майбутнє.

Рак – Двійка Мечів
Назва цієї карти – “Вимушене перемир’я”. Сьогодні ви можете шукати компроміс, якийсь баланс інтересів, і все-таки до остаточного рішення ви не прийдете. Почуття боротимуться з холодним розумом. Вам здасться, що ви втратили орієнтацію в просторі і в часі. Таро рекомендують покладатися на внутрішнє відчуття і інтуїцію, приймаючи рішення.
Лев – Імператор
Вам випала дуже хороша карта. Вона символізує владу і повагу. Сьогодні ви можете опинитися в ролі не просто лідера, але авторитетного керівника від Бога. До вас будуть йти за порадою, на вас будуть покладатися і розраховувати. Цей день може принести вам кар’єрне зростання і підвищення соціального статусу. Таро рекомендує вірити в свої сили і діяти сміливо.
Діва – Король денаріями
Ця карта зображує людину, яка міцно стоїть на ногах. Того, кого називають справжнім господарем. Можливо, подібні якості сьогодні потрібні і від вас. Організувати ремонт в квартирі, спланувати сімейний відпочинок, привести в порядок фінанси – є багато точок прикладання своїх господарських здібностей. Таро рекомендують в цей день багато планувати – все задумане отримує хороший шанс на реалізацію.
Ваги – Повішений
Вам випала непроста карта. Схоже, сьогодні ви опинитеся в підвішеному стані і ніяк не зможете впливати на ситуацію. Тільки спостереження і аналіз. Ось і займіться “розбором польотів”. Чому з вами це сталося? Де ви допустили помилку? Відмотати події назад і знайдіть її. Або просто, висячи головою вниз, погляньте на світ з нової точки зору.
Скорпіон – Двійка Кубків
Сьогодні Таро обіцяють вам один з кращих днів для любові, романтики і прояви теплих почуттів. Ви можете отримати колосальне задоволення від спілкування з коханою людиною або з друзями. На карті хлопець і дівчина обмінюються кубками, пропонуючи спробувати свій. Це може означати як обмін на рівні ідей, думок і почуттів, так і обмін в більш інтимному контексті. Дивіться по ситуації.

Стрілець – Четвірка Мечів
Сьогодні у вас можуть опуститися руки. Пропаде бажання що-небудь робити і що-небудь говорити. Ця карта – про розчарування і “паузі”. Її причиною може бути що завгодно: ваші плани порушилися, підвів чоловік, на якого ви покладали великі надії, або підвели власні сили. Так чи інакше, Таро рекомендують швидше вибиратися з цього стану. Ніщо не вічне, і проблеми – теж. Завтра буде новий день, нові цілі та нове натхнення.
Козеріг – Помірність
Цей день може пройти під знаком правильної заходи. Ви будете аналізувати слова і вчинки людей, які оточують вас і від яких так чи інакше залежить ваше життя. Ви будете зіставляти те, що дали людям ви, і що отримали натомість. День також може бути присвячений знаходженню правильного балансу в спілкуванні з людьми і в поводженні з власними фінансами.

Водолій – Сімка денаріями
Схоже, ви довго чекаєте якогось результату, а його все немає. Ви доклали багато зусиль, вклали кошти і здатності у велику справу, але віддачі немає. Можуть з’явитися сумніви: “Навіщо я зв’язався з усім цим? Краще б зайнявся чимось іншим “. Але не поспішайте кидати все і йти. Запасіться терпінням. Ваш “урожай” від вас нікуди не піде. Він буде щедрим. Просто почекайте ще трохи.
Риби – Сила
Цей день може стати днем ​​перемоги над низинними почуттями. Або днем, коли вам доведеться боротися з ними. На карті зображено жінку, переважна лева. Це натяк на те, що найскладніші завдання можна вирішувати без використання фізичної сили або навіть блискучого інтелекту.