Гороскоп на 19 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 19 жовтня 2022 за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Дев’ятка Мечів
Цей день може бути пов’язаний із страхами, поганими передчуттями, побоюваннями. Ви можете втратити віру в себе і завтра. Може виникнути відчуття, що ви безпорадні та самотні, а ваші вороги – могутні та численні. Але насправді – це лише нічний жах, не більше. Таро запевняють: у вас немає причин для такого настрою. Візьміть себе в руки і радійте життю.
Телець – Сонце
Вам випала одна з найкращих карт колоди! Вона символізує щастя, визнання, славу, успіх. Навіть якщо сьогодні ви не зазнаєте всього цього, день обіцяє бути дуже вдалим та позитивним. Буде багато приємного спілкування, нових планів та натхнення. Насолоджуйтеся цим днем ​​і вирішите якнайбільше питань – сьогодні ви здатні на все!
Близнюки – Смерть
Не бійтеся, це не така страшна мапа, як здається. Просто вам прозоро натякають, що настав час позбутися чогось, що заважає вам йти вперед. “Поховайте” старі речі, старі стосунки, які більше не на радість, і навіть колишні переконання, якщо вони заводять вас у глухий кут. Провівши цю важливу роботу, ви відкриєте для себе нове, найкраще майбутнє.

Рак – Двійка Мечів
Назва цієї карти – “Вимушене перемир’я”. Сьогодні ви можете шукати компроміс, якийсь баланс інтересів, та все-таки до остаточного рішення ви не прийдете. Почуття боротимуться із холодним розумом. Вам здасться, що ви втратили орієнтацію у просторі та в часі. Таро рекомендують покладатися на внутрішнє почуття та інтуїцію, ухвалюючи рішення.
Лев – Імператор
Вам випала дуже гарна мапа. Вона символізує владу та повагу. Сьогодні ви можете опинитися в ролі не просто лідера, а авторитетного керівника від Бога. До вас будуть йти за порадою, на вас покладатимуться і розраховуватимуть. Цей день може принести вам кар’єрне зростання та підвищення соціального статусу. Таро рекомендує вірити у свої сили та діяти сміливо.
Діва – Король Денаріїв
Ця карта зображує людину, яка міцно стоїть на ногах. Того, кого називають справжнім господарем. Можливо, подібні якості сьогодні будуть потрібні і від вас. Організувати ремонт у квартирі, спланувати сімейний відпочинок, упорядкувати фінанси – є багато точок застосування своїх господарських здібностей. Таро рекомендують цього дня багато планувати – все задумане отримує добрий шанс на реалізацію.
Терези – Повішений
Випала непроста карта. Схоже, сьогодні ви опинитеся у підвішеному стані та ніяк не зможете впливати на ситуацію. Тільки спостереження та аналіз. Ось і займіться “розбором польотів”. Чому це сталося з вами? Де ви припустилися помилки? Відмотайте події назад та знайдіть її. Або просто, висячи головою вниз, погляньте на світ з нової точки зору.
Скорпіон – Двійка Кубків
Сьогодні Таро обіцяють вам один із найкращих днів для кохання, романтики та прояву теплих почуттів. Ви можете отримати колосальне задоволення від спілкування з коханою людиною чи з друзями. На карті хлопець та дівчина обмінюються кубками, пропонуючи спробувати свій. Це може означати як обмін лише на рівні ідей, думок і почуттів, і обмін у більш інтимному контексті. Дивіться на ситуацію.

Стрілець – Четвірка Мечів
Сьогодні у вас можуть опуститись руки. Зникне бажання щось робити і щось говорити. Ця карта – про розчарування та “паузу”. Її причиною може бути будь-що: ваші плани порушилися, підвела людина, на яку ви покладали великі надії, або підвели власні сили. Так чи інакше, Таро рекомендують швидше вибиратися з цього стану. Ніщо не вічне, і проблеми – теж. Завтра буде новий день, нові цілі та нове натхнення.
Козеріг – Помірність
Цей день може відбутися під знаком правильної міри. Ви аналізуватимете слова та вчинки людей, які оточують вас і від яких так чи інакше залежить ваше життя. Ви зіставлятимете те, що дали людям ви, і що отримали натомість. День також може бути присвячений знаходженню правильного балансу у спілкуванні з людьми та у поводженні з власними фінансами.

Водолій – Сімка Денаріїв
Схоже, ви довго чекаєте на якийсь результат, а його все немає. Ви доклали багато зусиль, вклали кошти та здібності у велику справу, але віддачі немає. Можуть виникнути сумніви: “Навіщо я зв’язався з цим? Краще зайнявся б чимось іншим”. Але не поспішайте кидати все і йти. Запасіться терпінням. Ваш урожай від вас нікуди не піде. Він буде щедрим. Просто зачекайте ще трохи.
Риби – Сила
Цей день може стати днем ​​перемоги над низинними почуттями. Або вдень, коли вам доведеться боротися із ними. На карті зображена жінка, яка утихомирює лева. Це натяк на те, що найскладніші завдання можна вирішувати без використання фізичної сили чи навіть блискучого інтелекту.