Гороскоп на 2 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Згідно з гороскопом на 2 квітня 2023 року, складеним за картами Таро, всі знаки Зодіаку можуть скористатися порадою розслабитися і просто плисти за течією.

 

Овен – Дама денаріїв
Для того, щоб досягти своїх цілей, важливо мати запас терпіння та витримки. Не давайте нікому впливати на вас сьогодні і виконуйте свій план спокійно і послідовно, ігноруючи чужі маніпуляції.
Телець – самітник
Якщо ви Телець, то в даний момент ви можете відчувати втому від свого обраного усамітнення. Однак, ви все ще потребуєте тиші та спокою, щоб розмірковувати про життя. Не втрачайте нагоди провести час самі з собою і зробити висновки.
Близнюки – Трійка жезлів
Перед тим, як дивитися в майбутнє, важливо переконатися в надійності своєї основи та міцності своїх позицій. Готуйтеся до великої пригоди та зверніть увагу на людей, з якими ви спілкуєтеся.

Рак – Десятка мечів
Якщо ви Рак, то сьогодні важливо не піддаватися бажанню зруйнувати щось чи зайнятися марними проектами. Це день для підбиття підсумків, і можливо, вам буде важко відпустити щось або когось, хто для вас дуже важливий. Однак, краще розслабтеся і спробуйте прийняти ситуацію такою, якою вона є.
Лев – Лицар кубків
Не варто виявляти шляхетність, якщо це не призведе до жодних позитивних результатів. Якщо ви надто добрі до всіх, це може негативно вплинути на ваше життя. Намагайтеся подумати про себе і не дайте нікому обдурити вас.
Діва – Четвірка жезлів
Якщо ви Діва, то важливо бути відкритим до людей та нових ідей. Приймайте цікаві пропозиції та не падайте духом. Сьогодні на вас чекає дивовижний день, який може змінити ваше життя назавжди, якщо ви приймете правильні рішення. Також важливо добре відпочити та розслабитися.
Терези – Сімка мечів
Будьте обережні та не довіряйте занадто швидко. Можуть бути спроби обману та шахрайства, тому будьте уважні та не дозволяйте собі бути ошуканим. Може бути корисно використовувати свій розум і інтуїцію для того, щоб справитися з важкою ситуацією.
Скорпіон – Трійка денаріїв
Скорпіонам доведеться перейти на новий рівень свого життя і позбутися рутини. Якщо це пов’язано з іспитом, то не бійтеся – у вас все вийде завдяки гарній карті. Якщо ви вже працюєте, то картка може віщувати підвищення та прорив у кар’єрі.

Стрілець – Дев’ятка мечів
Не заливайте собі голову страхами чи негативними думками про минулі вчинки та помилки. Якщо ви дійсно перебуваєте в небезпеці, то є два варіанти: або зібратися з силами і вжити удару, або вжити заходів для уникнення його.
Козеріг – Паж жезлів
Карта Козеріг – Паж жезлів радить бути обережними та не вірити обіцянкам, які можуть виявитися порожніми. Можливо, на роботі у вас з’явиться цікавий шанс, або в особистому житті відбудеться знайомство, яке може стати початком чогось більшого. У будь-якому випадку, не втрачайте можливості і слідкуйте за знаками, які життя підкидає вам на дорозі.

Водолій – Туз кубків
Використовуйте пропонований шанс, який може принести вам успіх. Сьогодні – день, коли ваші бажання можуть здійснитися, тому не проґавте можливість зробити рішучий крок або прийняти цікаву пропозицію.
Риби – Вісімка жезлів
Карта Вісімка жезлів віщує хороші новини та сприятливі зміни, навіть у ситуаціях, здавалося б, безвихідних. Якщо у вас є плани на початок чогось нового, то цей день може дати вам успіх швидше, ніж ви думали.