Гороскоп на 2 липня 2020

Гороскоп на четвер, 2 липня 2020 року, для всіх знаків зодіаку.

 

Овен
2 липня ви можете припуститися помилки в професійній сфері діяльності, тому не поспішайте з прийняттям рішень, особливо під тиском. Будьте вимогливими в знайомствах. Новий знайомий зіграє у вашому житті певну роль.
Телець
Не соромтеся впроваджувати нововведення в різних областях. Навіть ті думки, які на перший погляд можуть здатися нереальними, незабаром знайдуть міцний фундамент. Не відмовляйтеся протягнути руку допомоги, якщо про це попросять.
Близнюки
У цей день навряд чи відбудуться кардинальні зміни в професійній діяльності. Але ви не повинні брати участь в авантюрах. Намагайтеся не завдавати болю тим, кого любите, і не ображайтеся через дрібниці самі. Для укладення угод, підписання договорів і обіцянок настав цілком слушний момент.
Рак
У професійній діяльності чекає стабільність, якщо ви не почнете хитрувати. Будь-яка, навіть сама безневинна брехня буде наростати як снігова куля. Тому не ризикуйте даремно, якщо цінуєте свою роботу і положення в суспільстві. Намагайтеся більше часу проводити в компанії людей, з якими вам добре.

Лев
2 липня ви будете мати великий запас сил і енергії, тому якщо у вас накопичилися важливі справи, то краще приступайте до їх реалізації – все повинно вийти. Також зараз йде сприятливий період для нових знайомств і всього, що пов’язано з любов’ю.
Діва
Вам загрожують внутрішні конфлікти і суперечності. Не з’ясовуйте відносин з улюбленими людьми, тримайте себе в руках, інакше нашкодите самі собі. Займайтеся тим, що добре виходить. Обов’язково порадуйте себе, а чому саме, вирішуйте самі.
Терези
Сьогодні ви будете відчувати в собі чималі сили і готовність зсунути гори.  Успішний результат чекає при досягненні ділових домовленостей, тому можна сміливо планувати найважливіші зустрічі. Більше часу проводьте в спілкуванні з коханими і друзями.
Скорпіон
Даний період добрий для спокійної, розміреної роботи. Але при цьому вас багато буде дратувати. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, так як в суперечках навряд чи вдасться здобути перемогу. Направте свою енергію на користь справи.
Стрілець
Дрібниці життя повинні відійти на другий план, поступившись місцем більш важливим темам. Зараз хороший час, щоб задуматися про перспективи своєї справи, порадитися з колегами. На даний момент ви можете неабияк розтратити свої енергетичні запаси, тому знаходите можливість відновлювати сили.
Козеріг
Професійна діяльність зараз буде вас злегка обтяжувати. Можливо, ви чекаєте змін, а може бути, просто хочете відпочити. Але не приймайте поспішних рішень. Вони будуть продиктовані не голосом розуму, а швидкоплинними емоціями.
Водолій
Цей перiод обіцяє успіхи в кар’єрі, але домагтися позитивних результатів ви зможете. Особливо вдасться досягти успіху в області ділових контактів, а ось брати на себе чужі обов’язки не варто. Цим ви лише отримаєте нові проблеми.
Риби
Зараз не найвдаліший час для з’ясування стосунків з коханою людиною. Ви можете реагувати на складні обставини більш емоційно, ніж зазвичай, і здатні наговорити зайвого. Для нових знайомств даний час – невдалий.