Гороскоп на 2 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 2 липня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку приготував ряд сюрпризів.

Так, астрологи пророкують, що Овни і Скорпіони зможуть вдало завершити важливі справи, а ось Близнюкам і Водоліям варто побоюватися інтриг, які плетуться за їх спиною.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
Овни 2 липня зможуть отримати цінний урок, який допоможе їм впоратися з раніше поставленим завданням. Ви довго боролися з тим, щоб пройти всі щаблі на шляху до мети, і нарешті в спину вам настав попутний вітер. Пам’ятайте, що тепер вам потрібно рухатися тільки вперед і не озиратися на минуле, інакше можете допустити помилку.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на завтра для Тельців пророкує їм день, сповнений турбот. Вам доведеться кидатися з боку в бік, щоб встигнути з усіма справами, які навалилися, ніби снігова куля. Але якщо все ретельно розпланувати і не розпорошувати увагу на дрібні перешкоди – зумієте добігти до фінішної межі переможцем.
БЛИЗНЮКИ – Трійка Кубків
Близнюки в п’ятницю, 2 липня зіткнуться з дрібними проблемами зі здоров’ям. Можливо, ви відчуєте раптову втому, проте не поспішайте впадати у відчай. Вона є знаком того, що напередодні ви доклали багато зусиль для досягнення бажаного результату, а це завжди винагороджується всесвіту.

РАК – Верховна Жриця
Гороскоп на сьогодні для Раків говорить про те, що вам прийшла пора щось кардинально поміняти в своєму житті. Це може бути що завгодно: від зовнішності до зміни місця роботи або навіть місця проживання. Пам’ятайте, що навіть найсміливіші кроки можуть реалізувати мрію всього вашого життя.
ЛЕВ – Дев’ятка денаріями
Гороскоп на п’ятницю застерігає Львів від конфліктів. Ви можете, самі того не бажаючи, образити людину, яка нічого поганого вам не зробив. А виною цьому – ваша принциповість і різкість. Будьте м’якше, і тоді сможжете вибудувати міцну ланцюжок спілкування з корисними людьми.
ДІВА – Трійка Жезлів
Діви в п’ятницю, 2 липня нарешті зупинять свою гонку за примарною метою, яку продовжували вже довгий час. Прийшов час зупинитися і перевести дух: ваше від вас нікуди не піде, а витрачаючи занадто багато сил, ви можете пропустити щось важливіше. Намагайтеся не втрачати пильність, а й відпочивати теж треба.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Гороскоп на завтра для Терезів обіцяє їм емоційну бурю, яка кілька виб’є вас зі звичної колії, але при цьому допоможе здорово підбадьоритися. Останнім часом Ваги нерідко відчували спустошення, але цього періоду прийшов кінець. У ваше життя увірветься людина які переверне все з ніг на голову і заповнить собою всю душевну порожнечу. Залишилося тільки запитати самих себе “ви до цього готові?”.
СКОРПІОН – Сонце
Гороскоп на п’ятницю для Скорпіонів підготував приємний сюрприз і навіть не один. По-перше, ви зможете довести до логічного завершення давно розпочатий процес і при цьому вийдете в фіналі з максимальною вигодою. По-друге, вас чекає приємна зустріч, яка покаже, наскільки ви цінні для оточуючих. Дивіться тільки, щоб від усіх успіхів не закрутилась голова.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Стрільці, ваша п’ятниця як каже гороскоп, пройде нелегко, але при цьому досить ефективно. Ви ризикуєте стати жертвою інтриг, які можуть кілька заплямувати вашу репутацію, однак якщо зумієте вчасно розгледіти свого потенційного кривдника – зможете запобігти його удар і показати, наскільки ви сильний суперник. А вже це точно сприятливо відіграється на вашому майбутньому.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлів
Гороскоп для Козерогів на сьогодні подарує їм хвилю свіжих відчуттів, за якими вони давно нудьгували. Швидше за все, вас чекає приємна зустріч з дорогими людьми, а також тепле і щире спілкування з коханими. Проявіть ініціативу і організуйте якийсь захід в тісному колі – це точно піде вам на користь і допоможе скинути неприємний емоційний баласт.

ВОДОЛІЙ – Суд
Водолії в липні зможуть нарешті продовжити робити те, що їм подобається, але раніше обставини перешкоджали цьому. Намагайтеся зробити все, щоб реалізувати навіть самі довгострокові плани, інакше застрягнете на одному щаблі, де вам не буде вистачати повітря. Рух – саме те, що для вас зараз необхідно, і чим активніше ви будете йти до мети, тим швидше досягнете її.
РИБИ – Зірка
Гороскоп для Риб говорить про якомусь незавершеному справі, яке тягне вас назад і не дозволяє перевернути пройдену сторінку життя. Вам потрібно різко, одним впевненим рухом розрубати канати, які сковують і не дозволяють зробити те, про що давно мріяли. Не бійтеся викидати “старий чемодан без ручки”, побачите, наскільки вам без нього стане легше.