Гороскоп на 2 серпня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 2 серпня 2021 року по картах Таро обіцяє плідність Козерогам, апатію Овнам і силу в слабкості Близнюкам.

 

Овен – П’ятірка Кубків
Вам випала дуже красива карта, але її зміст якої навряд чи вам сподобається. На ній зображена людина, занурений в тяжкі роздуми. Він дивиться на порожні кубки, він розчарований і засмучений. Сьогодні щось може засмутити вас. Наприклад, зірвався ваш план, підвів чоловік, на якого ви розраховували або виявилося, що ваші труди були марні. Але уважно подивіться на карту. Таро дають вам підказку: 2 кубка з 5 як і раніше повні. Це рада не зациклюватися на негативі, озирнутися на всі боки і усвідомити можливості, які у вас є.
Телець – Пустельник
Ця карта має кілька значень, перше з яких – прагнення до “відходу від світу” і самоти. Сьогодні у вас може з’явитися таке бажання. Друге значення – духовне провід. Можливо, ви зустрінете людину, яка направить вас на шлях істинний або не дозволить збитися зі шляху. І, нарешті, третє значення говорить про позитивні зміни у вашому житті – не в останню чергу завдяки допомозі мудрих людей навколо, а також підказкам вашого Вищого Я.
Близнюки – Сила
Вам випала дуже цікава карта! Перш за все, незвичайний сам сюжет: жінка чи то утихомирює, то чи пестить хижака. Її перше значення – упокорення своїх пристрастей, їх повне підпорядкування і контроль над ними. Друге значення – гармонійний союз двох абсолютно протилежних людей. І, нарешті, є тут і карта: мова тут про перемогу не силоміць м’язів і не залізними аргументами, а м’якістю, делікатністю, дипломатією і даром переконання. Майте це на увазі, якщо хочете домогтися успіху.

Рак – Лицар кубків
Ця карта – про любов. Цей Лицар не уявляє свого життя без романтики, відносин, прогулянок під місяцем і нескінченних розмов з коханою людиною. Схоже, в цей літній день ви з головою можете зануритися в море почуттів і емоцій, начисто відключивши логіку і здоровий глузд. Добре це чи погано? Все залежить від завдань, які стоять перед вами сьогодні. Якщо ви не повинні приймати важливих рішень, якщо ви можете дозволити собі розслабитися, цей день може стати по-справжньому прекрасним. Але якщо посеред робочого дня ви поринете в це “море”, можливі проблеми. Дійте по ситуації.
Лев – Десятка Кубків
Це одна з кращих карт колоди. Це можна зрозуміти по безлічі позитивних символів, які присутні на ній: веселка, кубки, що вишикувалися в ряд, щаслива сім’я, діти і яскраве сонце. Цей день може принести вам масу позитиву, перш за все, в емоційному плані. Ця карта – карта радості і задоволення. Що ж, насолоджуйтеся, але не забувайте ділитися цим багатством з іншими.
Діва – Помірність
У первинному варіанті цієї карти її головним героєм був архангел Михайло. Її головна тема – управління часом. Сьогодні ви можете навчитися ідеальному таймінг або, навпаки, зрозумієте, що пора, нарешті, зайнятися організацією свого графіка. Ще одне значення – визначення правильної заходи, в матеріальному або духовному сенсі. Скільки ви витрачаєте, чи можете щось відкладати? Скільки сил і енергії ви витрачаєте на своє оточення і що отримуєте натомість? Ці питання сьогодні можуть отримати відповіді.
Ваги – Страшний Суд
Не бійтеся назви цієї карти. Насправді вона дуже позитивна. На ній зображена сцена з Біблії, в якій йдеться про “останній день”, коли “ангел засурмив” і мертві “повстали з могил”. Точно так само і ви сьогодні можете “воскреснути з мертвих”, відчути новий приплив сил і натхнення. Крім того, ця карта – про тотальне прощення. Сьогодні вам можуть бути прощені всі гріхи і помилки. Скористайтеся моментом, щоб попросити вибачення у тих, кому повинні або кого скривдили.
Скорпіон – Світ
Це дивовижна карта, що символізує завершення великого шляху, тріумф і досягнення бажаної мети. Причому, мова тут не просто про якийсь повсякденному, земному справі, про план, який реалізувався. Ця карта – про глобальну зміну. “Мир” в даному випадку означає умиротворений стан людини, яка спіткала вищу Істину, який перестав бути рабом своїх бажань і пристрастей і який навчився цінувати кожну мить життя. Важко сказати, як ця карта програється для вас сьогодні, але в тому, що день буде особливим, можна не сумніватися.

Стрілець – Верховна Жриця
Це Папа Римський жіночого роду – “Папесса”. Досить поглянути на фігуру цієї жінки, щоб зрозуміти: мова тут йде про медитації, трансі, зануренні в себе, а також про вищу знанні (його символ – священний сувій в руках). День може бути пов’язаний з спалахами інтуїтивного прозріння, з підказками, з “знаками”, на які слід звертати особливу увагу, а також з бажанням отримання інформації духовного властивості.
Козеріг – Імператриця
Імператриця – карта родючості і плодючості у всій її аспектах. Символи багатого врожаю говорять про те, що свій “врожай” сьогодні можете отримати і ви. У вигляді нових ідей чи проектів, у вигляді фінансових надходжень, спадщини або просто припливу сил. Що б ви не робили сьогодні, успіх гарантований. До речі, ще одне значення карти – плодючість в прямому сенсі: вагітність.

Водолій – Колісниця
Сьогодні Таро обіцяють вам відповідальне завдання, шана і повага. Подивіться на карту і зверніть увагу на те, що головне в ній – не швидкість руху колісниці, а особливо цінний вантаж, який вона везе. Вам можуть довірити щось справді цінне – як в матеріальному, так і в іншому сенсі. Подивіться також на зірку, яка вінчає голову візника. Це знак благословення вашої праці Понад. День обіцяє бути одночасно і продуктивним, і приємним. Таро попереджають тільки про одне: не втрачайте з поля зору “коней” – дрібниці, які можуть все зіпсувати.
Риби – Лицар денаріями
Вам випала грошова карта. На ній зображений лицар, який не поспішаючи їде по полю, зайнятий підрахунком своїх фінансів. Сьогодні і ви можете присвятити день підбиття проміжних підсумків своєї діяльності або оцінці свого добробуту. Ви залишитеся задоволені результатами. Причому, ваші перспективи позитивні. На це вказує мирний пейзаж і рівнина – символ спокійного, безпроблемного просування вперед. Продовжуйте діяти в тому ж дусі – ви на правильному шляху.