Гороскоп на 2 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 2 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє плодючість Козерогам, апатію Овнам та силу у слабкості Близнюкам.

 

Овен – П’ятірка Кубків
Випала дуже гарна карта, але її сенс навряд чи вам сподобається. На ній зображено людину, занурену у важкі роздуми. Він дивиться на порожні кубки, він розчарований та засмучений. Сьогодні щось може засмутити вас. Наприклад, зірвався ваш план, підвела людина, на яку ви розраховували або виявилося, що ваша праця була марною. Але уважно подивіться на карту. Таро дають вам підказку: 2 кубки з 5, як і раніше, повні.
Телець – самітник
Ця карта має кілька значень, перше з яких – прагнення до “відходу від світу” та усамітнення. Сьогодні у вас може виникнути таке бажання. Друге значення – духовне водійство. Можливо, ви зустрінете людину, яка направить вас на правдивий шлях або не дозволить збитися зі шляху. І, нарешті, третє значення говорить про позитивні зміни у вашому житті – не в останню чергу завдяки допомозі мудрих людей навколо, а також підказкам вашого Вищого Я.
Близнюки – Сила
Випала дуже цікава карта! Насамперед, незвичайний сам сюжет: жінка чи то утихомирює, чи то пестить хижака. Її перше значення – упокорення своїх пристрастей, їхнє повне підпорядкування та контроль над ними. Друге значення – гармонійний союз двох протилежних людей. І, нарешті, є тут і підказка: мова тут про перемогу не силою м’язів та не залізними аргументами, а м’якістю, делікатністю, дипломатією та даром переконання. Майте це на увазі, якщо хочете досягти успіху.

Рак – Лицар Кубків
Ця карта – про кохання. Цей Лицар не уявляє свого життя без романтики, стосунків, прогулянок під місяцем та нескінченних розмов із коханою людиною. Схоже, цього літнього дня ви з головою можете поринути в море почуттів та емоцій, начисто відключивши логіку та здоровий глузд. Добре це чи погано? Все залежить від завдань, які стоять перед вами сьогодні. Якщо ви не повинні приймати важливі рішення, якщо ви можете дозволити собі розслабитися, цей день може стати по-справжньому чудовим.
Лев – Десятка Кубків
Це одна з найкращих карт колоди. Це можна зрозуміти по безлічі позитивних символів, які присутні на ній: веселка, кубки, що вишикувалися в ряд, щаслива сім’я, діти та яскраве сонце. Цей день може принести вам масу позитиву насамперед в емоційному плані. Ця карта – карта радості та задоволення. Що ж, насолоджуйтесь, але не забувайте ділитися цим багатством з іншими.
Діва – Помірність
У первісному варіанті цієї карти її головним героєм був архангел Михайло. Її головна тема – керування часом. Сьогодні ви можете навчитися ідеальному таймінгу або, навпаки, зрозумієте, що нарешті пора зайнятися організацією свого графіка. Ще одне значення – визначення правильної міри, у матеріальному чи духовному сенсі.
Терези – Страшний Суд
Не бійтеся назви цієї картки. Насправді, вона дуже позитивна. На ній зображена сцена з Біблії, в якій йдеться про “останній день”, коли “янгол затрубив” та мертві “повстали з могил”. Так само і ви сьогодні можете “воскреснути з мертвих”, відчути новий приплив сил та натхнення. Крім того, ця карта – про тотальне прощення. Сьогодні вам можуть бути прощені всі гріхи та помилки. Скористайтеся моментом, щоб вибачитися у тих, кому повинні або кого образили.
Скорпіон – Світ
Це дивовижна карта, що символізує завершення великого шляху, тріумф та досягнення бажаної мети. Причому тут не просто про якусь повсякденну, земну справу, про план, який реалізувався. Ця карта – про глобальну зміну. “Світ” у цьому випадку означає умиротворений стан людини, яка спіткала вищу Істину, яка перестала бути рабом своїх бажань і пристрастей і яка навчилася цінувати кожну мить життя.

Стрілець – Верховна Жриця
Це Папа Римський жіночого роду – “Папеса”. Достатньо поглянути на фігуру цієї жінки, щоб зрозуміти: йдеться тут про медитацію, транс, занурення в себе, а також про вище знання (його символ – священний сувій у руках). День може бути пов’язаний із спалахами інтуїтивного прозріння, з підказками, зі “знаками”, на які слід звертати особливу увагу, а також з бажанням отримати інформацію духовної якості.
Козеріг – Імператриця
Імператриця – карта родючості та плодючості у всій її аспектах. Символи багатого врожаю свідчать, що свій “урожай” сьогодні можете отримати і ви. У вигляді нових ідей чи проектів, у вигляді фінансових надходжень, спадщини чи просто припливу сил. Що б ви не робили сьогодні, успіх гарантовано. До речі, ще одне значення карти – плодючість у прямому значенні: вагітність.

Водолій – Колісниця
Сьогодні Таро обіцяють вам відповідальне завдання, шану та повагу. Вам можуть довірити щось справді цінне – як у матеріальному, так і в іншому значенні. Подивіться також на зірку, що вінчає голову візника. Це знак благословення ваших праць. День обіцяє бути водночас і продуктивним, і приємним.
Риби – Лицар Денаріїв
Вам випала грошова картка. На ній зображений лицар, який неквапливо їде полем, зайнятий підрахунком своїх фінансів. Сьогодні і ви можете присвятити день підбиттю проміжних підсумків своєї діяльності або оцінці свого добробуту. Ви залишитеся задоволені результатами. Причому ваші перспективи позитивні. На це вказує мирний краєвид та рівнина – символ спокійного, безпроблемного поступу вперед.