Гороскоп на 2 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 2 січня 2021 року по картах Таро пророкує неоднозначний день для більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Дев’ятка Жезлів
Дев’ятка Жезлів означає упертість, опір будь-якої ситуації або події, від яких ми очікуємо лише неприємностей. Ваш настрій явно неправильний – ви накручуєте себе і всіх навколишніх, прирікаючи їх на невдачу і тривоги. Гороскоп на суботу радить Овнам переглянути свої погляди на чужі інтереси і потреби.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлів
Гороскоп на завтра по картах Таро обіцяє вам якесь пригода. Зазвичай це можливість вийти за рамки звичної сфери інтересів. Ви давно хотіли ризикнути і спробувати щось новеньке. Залишається тільки погодитися на пропозицію, що поступила і відправитися на зустріч чомусь новому.
БЛИЗНЮКИ – П’ять Мечів
П’ятірка мечів означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, низькість і підлість. Ви повинні оборонятися, оскільки вам загрожує небезпека. Є ймовірність, що неприємна ситуація, що назріває, зачепить велику кількість людей. Але найбільше постраждаєте саме ви, так що гороскоп на сьогодні особливо радить Близнюкам бути обережними і терплячими.

РАК – Імператор
Карта символізує наше прагнення до стабільності, безпеки і послідовності. Умови існування, які зараз склалися у вашому житті, вас не влаштовують, ви прагнете піти від поточного стану справ. Зробіть нарешті рішучий крок, бо зміни самі по собі не настануть.
ЛЕВ – Туз Кубків
Туз Кубків – одна з найкращих карт в колоді Таро Снов. Спектр значень цієї карти включає в себе радість, вдячність, задоволення, успіх, щастя і єднання. Все залежить від того, що ж ви собі виберете. Тобто, що б ви сьогодні не робили – все принесе радість і потрібний досвід.
ДІВА – Шістка Мечів
Гороскоп на завтра вказує на зміни, завдяки яким ви досягнете нових берегів. Ви повинні “тримати обличчя” і боротися за своє місце під сонцем, висвітлюючи свій шлях благими намірами. Якщо будете діяти саме так, ви успішно досягнете тих змін, які вам потрібні. На шляху будуть труднощі та перешкоди, але не варто повертати назад.
ТЕРЕЗИ – Сила
Карта Сила заснована на глибокій внутрішньої гармонії. Гороскоп на завтра каже: ваша мета не в тому, щоб перемогти інстинкти або навчитися їх заломлювати, а в тому щоб правильно користуватися всім, що дає природа. Любов, м’якість і наполегливість – ті якості, який сьогодні переважають по відношенню до себе коханому.
СКОРПІОН – Дев’яткаДенаріев
Девятка денаріями – карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Здається, сьогодні вам підкинуть гарненьку суму, і все це – нагорода за ті зусилля і старання, які ви раніше продемонстрували для досягнення благої мети. При чому ви не переслідували власну вигоду. Всесвіт цінує благородні вчинки, тому ваші дари вже на шляху до вас.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Мечів
Ця карта означає вибір, зроблений всупереч почуттю. Ваші почуття пригнічені вашим розумом. Кожен сам для себе визначає, ніж в першу чергу керуватися – серцем або головою, але гороскоп на сьогодні говорить, що краще стриматися.
КОЗЕРІГ – Паж Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам якесь пригода. Зазвичай це можливість вийти за рамки звичної сфери інтересів. Сьогодні до вас може надійти несподівана пропозиція по роботі або підробці, яке спочатку здасться вам дивним. Але його варто прийняти, і тоді ви зможете легко вирішити яке спіткало вас фінансові труднощі.

ВОДОЛІЙ – Колесо Фортуни
Колесо – це дуже проста метафора: доля, відчуття, що наше призначення визначається поворотом якоїсь космічної машини. І правда, в суботу ви опинитеся повністю в розпорядженні всесвіту. Навіть не думайте нічого міняти, або намагатися піти в іншу сторону. Від долі не втечеш.
РИБИ – Вежа
Вежа в Таро говорить про те, що ви досить довго вважали своє становище стабільним і безпечним, і раптом усе розвалилося. В один момент вас осінило: ви стоїте на місці, а для благополучного життя варто постійно рухатися і, можливо навіть, переступати через себе. Подумайте про свій статус в суспільстві: чи не робили ви останнім часом нічого такого, що могло б вас скомпрометувати?