Гороскоп на 2 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 2 січня 2023, за картами Таро передбачає неоднозначний день для більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Дев’ятка Жезлів
Дев’ятка Жезлов означає впертість, опір будь-якої ситуації чи події, яких ми очікуємо лише неприємностей. Ваш настрій заздалегідь неправильний – ви накручуєте себе та всіх оточуючих, прирікаючи їх на невдачу та тривоги. Гороскоп на понеділок радить Овнам переглянути свої погляди на чужі інтереси та потреби.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлов
Гороскоп на завтра за картами Таро обіцяє вам якусь пригоду. Зазвичай це можливість вийти за межі звичної сфери інтересів. Ви давно хотіли ризикнути і спробувати щось новеньке. Залишається тільки погодитися на пропозицію, що надійшла, і вирушити на зустріч чомусь новому.
БЛИЗНЮКИ – П’ять Мечів
П’ятірка мечів означає загострення конфлікту, бридкий скандал, “удари нижче пояса”, ницість і підлість. Ви повинні боронитися, оскільки вам загрожує небезпека. Є ймовірність, що неприємна ситуація, що назріває, зачепить велику кількість людей. Але найбільше постраждаєте саме ви, тому гороскоп на сьогодні особливо радить Близнюкам бути обережними та терплячими.

РАК – Імператор
Карта символізує наше прагнення до стабільності, безпеки та послідовності. Умови існування, які зараз склалися у вашому житті, вас не влаштовують, ви прагнете уникнути поточного стану справ. Зробіть нарешті рішучий крок, бо зміни самі по собі не настануть.
ЛЕВ – Туз Кубків
Туз Кубків – одна з найкращих карток у колоді Таро Снов. Спектр значень цієї карти включає радість, подяку, задоволення, успіх, щастя і єднання. Все залежить від того, що ви виберете. Тобто що б ви сьогодні не робили – все принесе радість та потрібний досвід.
ДІВА – Шістка Меч
Гороскоп на завтра вказує на зміни, завдяки яким ви досягнете нових берегів. Ви повинні “тримати обличчя” і боротися за своє місце під сонцем, висвітлюючи свій шлях добрими намірами. Якщо діятимете саме так, ви успішно досягнете тих змін, які вам потрібні. На шляху будуть складнощі та перепони, але не варто повертати назад.
ТЕРЕЗИ – Сила
Карта Сила заснована на глибокій внутрішній гармонії. Гороскоп на завтра каже: ваша мета не в тому, щоб перемогти інстинкти чи навчитися їх переломлювати, а в тому, щоб правильно користуватися всім, що дає природа. Кохання, м’якість і наполегливість – ті якості, які сьогодні переважають по відношенню до коханого.
СКОРПІОН – Дев’ятка Денаріїв
Дев’ятка Денаріїв – карта фінансового успіху, великого та часто несподіваного виграшу. Здається, сьогодні вам підкинуть гарну суму, і все це – нагорода за ті зусилля та старання, які ви продемонстрували раніше для досягнення доброї мети. До чого ви не переслідували власну вигоду. Всесвіт цінує шляхетні вчинки, тому ваші дари вже на шляху до вас.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Мечів
Ця карта означає вибір, зроблений попри почуття. Ваші почуття пригнічені вашим розумом. Кожен сам для себе визначає, чим насамперед керуватися – серцем чи головою, але гороскоп на сьогодні каже, що краще стриматись.
КОЗЕРІГ – Паж Жезлов
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам якусь пригоду. Зазвичай це можливість вийти за межі звичної сфери інтересів. Сьогодні до вас може надійти несподівана пропозиція щодо роботи або підробітку, яка спочатку здасться вам дивною. Але його варто прийняти, і тоді ви зможете легко вирішити фінансові труднощі, що наздогнали вас.

ВОДОЛІЙ – Колесо Фортуни
Колесо – це дуже проста метафора: доля, відчуття, що наше призначення визначається поворотом якоїсь космічної машини. І справді, у понеділок ви опинитеся повністю у розпорядженні всесвіту. Навіть не думайте нічого змінювати, або намагатись піти в інший бік. Від долі не втечеш.
РИБИ – ВЕЖА
Башта в Таро говорить про те, що ви досить довго вважали своє становище стабільним і безпечним, і раптом все звалилося. Одного разу вас осяяло: ви стоїте на місці, а для благополучного життя варто постійно рухатися і, можливо, навіть переступати через себе. Подумайте про свій статус у суспільстві: чи не робили ви останнім часом нічого такого, що могло б вас скомпрометувати?