Гороскоп на 2 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 2 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Діви і Скорпіони.

А ось Овнам в цей день потрібно тримати емоції під контролем.

Овен – Сила
2 травня карти не рекомендують Овнам шукати підтримки у друзів або близьких – ви можете лише втратити час. Краще при прийнятті рішень прислухайтеся до своєї інтуїції. Також можливі сварки з партнером, тому потрібно контролювати свої емоції.
Телець – Утримання
Тельці 2 травня можуть сміливо планувати важливий зустрічі і переговори з керівництвом. Вам вдасться провести їх з користю для себе. Використовуйте цей день для старанної роботи на своє майбутнє.
Близнюки – Сонце
Близнюки можуть в цей день бути занадто дратівливими. Постарайтеся не завантажувати себе роботою, а краще зверніть увагу на власне здоров’я.

Рак – Суд
Хороший день для налагодження особистого життя. Тим Ракам, які ще не зустріли свою половинку, карти рекомендують активізуватися. А тим, хто знаходяться в стосунках, слід провести день в компанії коханої людини.
Лев – Двійка жезлів
Леви 2 травня можуть виявити, що все навколо них знаходиться в хаосі. Карти радять приділити увагу важливих справ, а також скласти список цілей на майбутнє. Поговоріть зі своїми колегами. Можливо, в колективі назріває конфлікт через вас.
Діва – Сімка жезлів
Будь-які ваші дії і слова 2 травня мають бути добре виваженими, інакше можлива ймовірність зробити помилку. Крім того, будьте обережні з новими знайомими.
Ваги – Десятка жезлів
Терезам слід серйозно підійти до питань свого здоров’я. Особливо приділіть увагу своєму харчуванню – зараз стоїть відкоригувати своє меню. Не намагайтеся що-небудь з’ясовувати чи доводити.
Скорпіон – Шут
Скорпіонам 2 травня треба приділити час особистому житті. Також карти рекомендують реагувати на все, що відбувається спокійно. Займіться тим, що дозволяє вам розслабитися.

Стрілець – Імператриця
Хороший період для змін в домашній обстановці: почніть ремонт, переглянете свої речі або хоча б зробіть перестановку. Карти радять уважніше придивитися до нових знайомих.
Козеріг – Світ
Прийшов час діяти! Можете сміливо втілювати свої цілі – 2 травня удача буде на вашому боці. Хороший день для переговорів.

Водолій – Палац жезлів
День буде насичений різними подіями. Однак готуйтеся до того, що доведеться витратити дуже багато сил і енергії. Чи не найвдаліший період для нових знайомств.
Риби – Король мечів
Поставтеся з усією серйозністю до будь-яких пропозиціями. Одне з них зможе допомогти вам в реалізації вашої давньої мрії. Можете сміливо звертатися за порадою і допомогою до близьких – вам не відмовлять.