Гороскоп на 2 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 2 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає насичений на пригоди день у всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Верховна жриця
Ця карта пов’язана з Місяцем, зі стихією води. Це завжди таємниця. Карта стресу. Вона означає двоїстість, невизначеність, непередбачуваність. Також, жриця може означати інтуїцію і пасивне сприйняття подій, що відбуваються. Вам доведеться підлаштовуватися під обставини.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є добрим описом значень. У житті вам часто доводиться боротися, щоб завоювати справедливе ставлення до себе або тих, хто знедолений і позбавлений права голосу. Вам доведеться розпочати бій.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Ця карта означає граничний розквіт свідомості, за контрастом з Місяцем, який висвітлює глибини підсвідомості. Цього дня на вас чекає свято, успіх у всіх справах, пов’язаних з будинком, родиною та здоров’ям.

РАК – Паж мечів
У понеділок вітер дме проти вас. Вас критикуватимуть, ваші пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного. Дослухайтеся до неї.
ЛЕВ – Четвірка кубків
Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу. І навіть якщо у вас справді є причина для прикрощів, не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете прогаяти сприятливий шанс, який вже такий близький.
ДІВА – Трійка жезлів
Або у вас вже дуже міцна позиція, або в цей день ви нарешті зійдете на плато, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
ТЕРЕЗИ – Король жезлів
Вас переповнює енергія, і ви легко зможете надихнути нею інших. Якщо у вас поки що немає конкретних планів, поставте перед собою максимально високу мету, і ви її, швидше за все, досягнете. Труднощі, які здаються іншим непереборними, ви видалите одним помахом руки.
СКОРПІОН – Трійка мечів
Влаштуйте собі сьогодні свято. Ви це заслужили. Все йде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше втручання поки що більше не потрібно. Можете трохи побалувати себе.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка кубків
На вас чекає черговий облом у роботі, “неприємна звістка” або болісне рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо і постарайтеся переварити це якнайшвидше. Зробіть те, що маєте.
КОЗЕРІГ – Жінка жезлів
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба взяти на себе найважчу частину роботи. Ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка та мудре керівництво.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Ви блукаєте в сутінках своєї душі, не знаходячи дороги, та й не знаючи, власне, куди марите. Повертайте назад пізно, йдіть далі до самої суті речей, не обмежуйтесь поверхневим оглядом.
РИБИ – Закохані
Ця карта означає, що у вашій душі оселилося це світле і водночас жахливе почуття любові. Будьте обережні зі своїми бажаннями та не намагайтеся сховати їх усередині свого серця.