Гороскоп на 2 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 2 жовтня 2021 року по картах Таро каже, Ракам день принесе радісні і позитивні події, а Стрільцям слід бути обережніше в словах і діях.

 

Овен – карта дня Таро “Трійка мечів”
Це не кращий ваш день. Вас може обдурити або навіть зрадити людина, якій ви довіряли. Постарайтеся подолати біль розчарування і докопатися до причини такої поведінки.
Телец- карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін в діловій сфері. Діапазон великий – від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Близнюки – карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає приємна грошова удача. Але будьте обережні: у прагненні розбагатіти не піддавайтеся спокусі жадібності й заздрості. Інакше ці якості відлякають благополуччя.

Рак – карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні і позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але і самі не забувайте обдаровувати близьких.
Лев- карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.
Діва- карта дня Таро “Четвірка мечів”
Мабуть, ви намагаєтеся піти від якихось проблем і закрити очі на ситуацію, яка вас не влаштовує. Пускати все не самоплив – не найкраще рішення, постарайтеся проявити активність.
Веси- карта дня Таро “Четвірка Пентакль”
Цей день вас точно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом і фінансовими справами. Доля піднесе вам щедрий подарунок – не пропустіть свій шанс.
Скорпіон- карта дня Таро “Десятка кубків”
Чудовий день, про який закохані пари можуть тільки мріяти. Найкраще провести його разом зі своєю сім’єю і коханими людьми. Гармонія і взаєморозуміння вам забезпечені.

Стрілець – карта дня Таро “Страшний Суд”
Вам слід бути обережніше в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – проявити терпіння, розсудливість і дипломатичність.
Козерог- карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Водолей- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються як не можна більш успішно. А гроші самі прагнуть до вас в руки, тільки устигайте їх ловити.
Риби-карта дня Таро “Десятка Пентакль”
Цей день може принести не надто приємні новини, які будуть виходити від ваших близьких. Це можуть бути фінансові втрати, відмова в допомозі, конфлікти через майно.