Гороскоп на 20 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Згідно з гороскопом на 20 березня 2023 року по картах Таро, для всіх знаків Зодіака настане насичений і динамічний день, який може принести нові знайомства, здатні змінити ваше життя в корні.

 

ОВЕН – Влюблені
Любов завжди символізує дві крайності – сприятливі відчуття, тепло і прив’язаність, а також тривогу втратити те, що вже є, ризик предательства і страх втратити надію. Гороскоп на завтра рекомендує Овнам бути бдительными, так як люба ситуація може незабаром змінитися. Не варто жертвувати спілкуванням з близькими, що б ні сталося.
ТЕЛЕЦ – Сила
Відносно Тельцова, гороскоп на понеділок говорить про можливі труднощі, які можуть виникнути із-за власних поступків. Не варто відчаюватися, тому що люба ситуація вирішується. Постарайтесь ідти на компроміс, якщо це допоможе уникнути конфліктів. Гороскоп вказує на силу, яку можна використовувати, щоб подолати труднощі.
БЛИЗНЕЦИ – Імператор
Імператор символізує владу, яка іноді може надати величезні перспективи та вигоду. Однак іноді ця влада може збити з толком і залишити людину втратити зв’язок з реальністю, що негативно говорить про його відносини з близькими. Важливо не перестаратись з можливостями, які забезпечують суд.

РАК – Воздержание
Гороскоп на сьогодні говорить про можливі оновлення для Ракова, які можуть перевернути їх раніше спокійну і розмірене життя з ногами на голову. Не потрібно паниковать і нервничать – все происходящее може бути тільки до кращого. Гороскоп радить воздерживаться і зберігати спокій будь-яких обставин.
ЛЕВ – Дама Жезлов
Дама Жезлов символізує типовий «жіночий» образ: вона змінна і іноді діє без логіки, але при цьому м’яка і податкова. Саме такий день вам пророчать карти на завтра. Можливо, в цей день відбудеться, що погодно, але вихід події залежить від вашого виникнення. Гороскоп для Львова назавтра радить не надто нервувати по мелочам, щоб не впустити що-то більш приємне.
ДЕВА – Паж Кубков
Паж Кубков – символ неспешности и благоприятного развития событий. Гороскоп для Дев на понеділок обіцяє насичений день з безліччю подій, які не можуть бути позитивними. Але в будь-якому випадку ці події пролили світ на найближче майбутнє, допомагаючи вам приймати складні рішення і визначатися зі своїми виборами.
ВЕСЫ – Король Жезлов
Карта «Король Жезлов» символізує впорядкованість і педантичність, що може бути особливо актуально для Весів, які стремляться до четвертого певного шляху в житті. Однак варто пам’ятати, що не завжди все йде по плану. Спробуйте відпустити свої жорсткі вимоги до навколишнього світу, і ви побачите, як легше стане долати життєві ушкодження.
СКОРПІОН – Двойка Денаріев
Карта “Двойка Денариев” символізує силу впливу на обставини. Скорпіонам варто бути осторожними при прийнятті будь-яких рішень і аналізі ризиків, але при цьому не боятися ризикувати, якщо це буде те. Удача на стороні Скорпіонів, але не варто грати з нею і просто вдячно приймати всі подарунки судьби.

СТРЕЛЕЦ – Туз Денариев
Гороскоп на сьогодні для Стрельцова передвіщає появу нових перспектив. Ви нарешті можете воплотить в життя задумане, однак для цього необхідно докласти зусиль. Якщо ви готові прийняти виклик і не боїтеся труднощів, то смело действуйте. Результат не заставить себе довго чекати, і ви отримаєте те, що потрібно саме вам.
КОЗЕРОГ – Семерка Мечей
Карта Семерка Мечей вказує на те, що Козероги від природи володіють високим інтелектом і умінням легко вирішити проблеми. Но порой неуверенность у своїх силах стає для них препятствием. Подивіться навколо: ваше життя повна успіхів, і ви справляєтеся з усіма завданнями. Цените цю стабільність і прагнете до ще більших висот.

ВОДОЛЕЙ – Десятка Мечей
Водолеям належить пережити кілька складних моментів найближчим часом, але це не означає, що це відбудеться негайно. Жизнь преподнесе ряд подій, які можуть призвести до труднощів, але завдяки підтримці близьких, вони зможуть подолати будь-які перешкоди.
РЫБЫ – Туз Жезлов
Гороскоп радить Рибам не бояться змін, які вони хочуть внести у своє життя. Це вже давно назревало, і тепер прийшло час діяти. Необхідно понять, які помилки мешають досягненню бажаного, і зробити серйозний крок вперед. Вивиниться перед темами, кого образили, навчитися визнавати свої слабкості і виконати обіцянки допоможуть Рибам наладити життя і досягти своїх цілей.