Гороскоп на 20 грудня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 20 грудня 2021 року, за картами Таро обіцяє деяким знакам Зодіаку емоційно насичений, подекуди навіть складний день.

 

ОВЕН – Десятка Мечів
Овнам Таро прогнозує на сьогодні тривожний та наповнений дивними подіями день. Вас весь час переслідуватиме відчуття того, що щось йде не за планом. Незрозумілі спалахи страху можуть з’являтися через те, що у вашому житті буде важлива подія, яка врешті-решт стане вирішальною у певній сфері вашого існування.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на понеділок надав Тельцям світлу, але дуже суперечливу карту. Маг вимагає від вас рішучої та наполегливої ​​поведінки саме цього дня. Ймовірно, ви здатні самі загорітися якоюсь ідеєю та інших захопити за собою, і зараз це буде як ніколи. Руйнуйте стереотипи, робіть все для того, щоб виправдати свою різкість і наполегливість. Тільці – вроджені лідери, і часто користуються цим. Але в цей день варто бути максимально обережними зі своїми намірами, оскільки можете “перегнути ціпок”.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка денаріїв
Ця карта дає зрозуміти, що коло ваших надій та мрій на даний момент досить обмежене. Варто розірвати рамки внутрішніх комплексів, і зробити це якнайшвидше. Що б вам не говорили про необхідність подальшого зростання, ви тільки прикро відмахуєтеся: і так цілком вистачає того, що є. Власне, саме ця позиція приносить вам усі неприємності, які останнім часом так активно переслідують Близнюків.

РАК – Суд
Гороскоп на 20 грудня для Раків Таро видав карту Суд. Вона зовсім не означає настання судного часу. У вашому розкладі це позитивна карта, яка символізує початок нового життя. Можливо, вам вдасться перекреслити всі неприємності, які раніше відбувалися і стартувати з чистого листа і зі свіжими силами.
ЛЕВ – Двійка жезлів
Представники цього знака сьогодні опиняться перед нелегким вибором, який може вибити їх зі звичайної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви здатні відповідати за свої вчинки і приймати вірні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки жезлів свідчить, що ви стоїте на перехресті і від того, який напрямок виберете залежить подальша доля.
ДІВА – П’ятірка кубків
П’ятірка Кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук та страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Гоніть геть від себе всі страхи та старі образи – це марна трата сил та емоційних ресурсів.
ТЕРЕЗИ – Паж денаріїв
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І насамперед це відноситься до матеріальної (грошової) сфери. Ви занадто залежні від когось, хто насправді не повинен взагалі впливати на ваше особисте життя. Намагайтеся обрубати подібні зв’язки, інакше вони можуть потягнути вас на дно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу та приховані можливості, які мають представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. У контексті цього знака Зодіаку вона пророкує правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Станеться щось таке, що зруйнує всі раніше побудовані стереотипи та бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість будуть супроводжувати вас протягом усього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Карта показує, що у вашому житті стався застій почуттів та емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути всю течію подій у протилежний бік, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім того, гороскоп на понеділок вказує на обмеження та заборони. Зовнішні чи внутрішні – вони постійно заважають вам отримати бажане.
КОЗЕРІГ – Місяць
Останнім часом Козероги перебувають у полоні страху, обману чи невпевненості, у який самі себе й загнали. Можливо, така поведінка спровокована тим, що ви не можете, або не бажаєте репрезентувати ситуацію правильно, а сприймаєте її крізь призму власних комплексів та фобій. Не варто наперед панікувати, щоб не сталося. Сьогодні вам має пощастити у важливій справі, про яку ви давно мріяли. Головне – вчасно розпізнати всі знаки долі і не “гальмувати”, інакше можете залишитися на узбіччі життя.

ВОДОЛІЙ – Трійка кубків
Трійка Кубків говорить про відокремленість між вами і близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” у ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитись, а ви навіть не усвідомлюєте як і коли це сталося. Сьогодні вас турбуватиме якесь невиразне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше.
РИБИ – Двійка мечів
Ця карта символізує пробудження певної первісної та імпульсивної сили, яка охоплює людину під час любовного захоплення та емоційного сплеску. Ймовірно, як каже гороскоп на завтра, ви тривалий час намагалися її ховати, але рано чи пізно вона виллється назовні. Будьте обережні зі своїми бажаннями, інакше вони можуть призвести до абсолютно несподіваних наслідків.