Гороскоп на 20 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 20 квітня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку підготував ряд сюрпризів.

Для більшості вони, до слова, будуть приємними. Якщо в цей день буде не вистачати гострих відчуттів – просто зробіть щось, чого від вас не чекають оточуючі.

ОВЕН – Верховна Жриця
Жриця уособлює джерело сили, який відкриється вам абсолютно раптово. Ваша інтуїція підкаже, як краще вчинити в спірних ситуаціях. Гороскоп на вівторок радить Овнам не лізти в конфлікти, якщо ви не маєте до них безпосереднього відношення. В іншому ж випадку відстоюйте свою правоту.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлів
Гороскоп на завтра для Тельців пророкує їм яскравий день. Вам надійде пропозиція, від якого буде неймовірно важко відмовитися. Власне, відмовлятися і не варто, але безперечно варто добре обмірковувати свій кожен крок. Помилки в цей день є неприйнятними.
БЛИЗНЮКИ – Вісімка денаріями
Гороскоп по картах Таро говорить про те, що пора задуматися про своє здоров’я. Займіться організацією власного відпочинку, візьміть відпустку і проведіть час цікаво, з користю для самих себе. Тоді приступати до важливих справ буде набагато простіше.

РАК – Валет денаріями
Раки останнім часом “зависли” на одному етапі. Щоб його подолати і піти далі, вам необхідно ризикнути. Можливо, доведеться попрощатися з чимось або кимось, але це все тимчасово і тільки на благо.
ЛЕВ – Сімка Мечів
Хитрість і інтриги увірвалися в ваше життя, і вам доведеться з цим змиритися. Не йдіть на поводу у тих, хто хоче вами скористатися, адже це може дуже погано позначитися на майбутньому. Робіть так, як вам велить совість. Ну або почуття власної вигоди.
ДІВА – Світ
Дівам не вистачає внутрішньої гармонії і єдності зі своїм другим “я”. Щоб досягти цього найближчим часом, гороскоп на вівторок рекомендує вам присвятити вільний час не роботі, а відпочинку. Займіться тим, чим завжди боялися зайнятися. У вас все вийде.
ТЕРЕЗИ -Рицарь Жезлів
Гороскоп на сьогодні пророкує вам дещо нервовий день. Ймовірно трапиться щось таке, що може вибити вас з колії. Але при цьому дана подія проллє світло на правду. Ви заплуталися, чи вас заплутали недруги, але незабаром ситуація зміниться.
СКОРПІОН – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів символізує мир і спокій. Вам давно цього не вистачало, тому ви все частіше відчуваєте себе заручником обставин, або простіше кажучи, рибою, яка б’ється об лід. Ламайте стіни, руйнуйте власні страхи і побачите, як світ заграє новими фарбами. Удача на вашому боці, а це значить, що Скорпіонам все по плечу.

СТРІЛЕЦЬ – Туз мечів
Стрільцям потрібно поміняти власну модель поведінки, інакше наживете собі ворогів. Будьте дуже обережні у висловлюваннях, адже люди можуть неправильно їх трактувати. Недолік інформації, або її надлишок можуть провокувати конфлікти, прийміть це до відома.
КОЗЕРІГ – Четвірка Кубків
Козерогам здається, що в даний час в житті відбувається тільки погане, але подивіться навколо – у вас все виходить, як ніколи раніше. Скористайтеся своєю перевагою, яке дала вам доля.

ВОДОЛІЙ – Лицар кубків
Всі негаразди, на яких ви раніше зосереджувалися, відійдуть на другий план. Зверніть увагу на те, що зміни завжди на краще, а близькі люди вас як ніколи підтримують. Цінуйте їх участь у вашому житті.
РИБИ – Двійка Жезлів
Риби, як і властиво цьому знаку, постійно “виляють” з боку в бік, так як бояться сказати правду людям в очі. Сподіваючись на те, що так ви зможете уникнути неприємностей, ви тільки відштовхуєте всіх оточуючих від себе. Таким чином скоро залишитеся зовсім одні. Подумайте про це.