Гороскоп на 20 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 20 квітня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку підготував низку сюрпризів. Більшість вони, до речі, будуть приємними.

Якщо у цей день не вистачатиме гострих відчуттів – просто зробіть щось, чого від вас не чекають оточуючі.

ОВЕН – Верховна Жриця
Жриця уособлює джерело сили, яке відкриється вам раптово. Ваша інтуїція підкаже, як краще вчинити у спірних ситуаціях. Гороскоп на середу радить Овнам не лізти у конфлікти, якщо ви не маєте до них безпосереднього відношення. В іншому випадку відстоюйте свою правоту.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлов
Гороскоп на завтра для Тельців пророкує їм яскравий день. Вам надійде пропозиція, від якої буде важко відмовитися. Власне, відмовлятися і не варто, але безперечно варто добре обмірковувати свій кожен крок. Помилки у цей день є неприйнятними.
БЛИЗНЮКИ – Вісімка Денаріїв
Гороскоп по картах Таро говорить про те, що настав час задуматися про своє здоров’я. Займіться організацією відпочинку, візьміть відпустку і проведіть час цікаво, з користю для самих себе. Тоді розпочинати важливі справи буде набагато простіше.

РАК – Валет Денаріїв
Раки останнім часом зависли на одному етапі. Щоб його подолати та піти далі, вам необхідно ризикнути. Можливо, доведеться попрощатися з чимось чи кимось, але це все тимчасово і лише на благо.
ЛЕВ – Сімка Мечів
Хитрість та інтриги увірвалися у ваше життя, і вам доведеться з цим змиритися. Не йдіть на поводу у тих, хто хоче вами скористатися, адже це може погано позначитися на майбутньому. Робіть так, як вам велить совість. Ну чи почуття власної вигоди.
ДІВА – Світ
Дівам не вистачає внутрішньої гармонії та єдності зі своїм другим “я”. Щоб досягти цього найближчим часом, гороскоп на середу радить вам присвятити вільний час не роботі, а відпочинку. Займіться тим, чим завжди боялися зайнятися. У вас все вийде.
ТЕРЕЗИ –Лицар Жезлов
Гороскоп на сьогоднішній день пророкує вам кілька нервовий день. Ймовірно, трапиться щось таке, що може вибити вас з колії. Але при цьому ця подія проллє світло на правду. Ви заплуталися, або вас заплутали недруги, але незабаром ситуація зміниться.
СКОРПІОН – Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов символізує мир та спокій. Вам давно цього не вистачало, тому ви все частіше відчуваєте себе заручником обставин, або, простіше кажучи, рибою, яка б’ється об лід. Ламайте стіни, руйнуйте власні страхи та побачите, як світ заграє новими фарбами. Успіх на вашому боці, а це означає, що Скорпіонам все по плечу.

СТРІЛЕЦЬ – Туз мечів
Стрільцям необхідно змінити свою модель поведінки, інакше наживете собі ворогів. Будьте дуже обережними у висловлюваннях, адже люди можуть неправильно їх трактувати. Недолік інформації, або її надлишок можуть провокувати конфлікти, прийміть до уваги.
КОЗЕРІГ – Четвірка Кубків
Козерогам здається, що зараз у житті відбувається лише погане, але подивіться навколо – у вас все виходить, як ніколи раніше. Скористайтеся своєю перевагою, яку дала вам доля.

ВОДОЛІЙ – Лицар Кубків
Усі негаразди, на яких ви раніше зосереджувались, відійдуть на другий план. Зміни завжди на краще, а близькі люди вас як ніколи підтримують. Цінуйте їх участь у вашому житті.
РИБИ – Двійка Жезлів
Риби, як і властиво цьому знаку, постійно “виляють” з боку в бік, тому що бояться сказати правду людям у вічі. Сподіваючись на те, що так ви зможете уникнути неприємностей, ви тільки відштовхуєте всіх, хто оточує від себе. Таким чином незабаром залишитеся зовсім одні. Подумайте про це.