Гороскоп на 20 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 21 липня 2022 року, картами Таро готує нові випробування для всіх знаків Зодіаку. Особливо це стосується Тельців.

Дів та Стрільців, які останнім часом можуть не цілком правильно ставитися до певних ситуацій. Цього дня не варто накручувати себе і робити поспішні висновки.

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам карти Таро обіцяють день, коли відбудеться процес оголення фактів. Це може пролити світло на багато незрозумілих ситуацій, а може і навпаки – заплутати і навіть налякати вас. Однак, ви зможете отримати відповідь на найважливіше питання, а це дозволить розкласти по поличках свої пріоритети на майбутнє. Гороскоп на середу радить представникам цього знака уважно придивитися до оточуючих, оскільки саме хтось із них дасть вам підказку, як чинити в тій чи іншій ситуації.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на сьогодні для Тельців застерігає їх від конфліктів. Не провокуйте своїх близьких, і тим більше не сперечайтеся з тими, хто потім може пригадати вам це. М’якість і стриманість – те, чого вам не варто зараз відмовлятися. Принциповість хороша далеко не у всіх випадках, іноді варто поступитися, щоб отримати більшу винагороду.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Гороскоп на завтра для Близнюків має на увазі самокопання та певну стривоженість. Причому джерело цього вам досі невідоме. Близнюкам варто бути розсудливими та поблажливими, але при цьому не дозволяти “вішати собі локшину на вуха”. Ретельно зважуйте кожне слово, яке готуєтеся сказати, інакше можете стати героєм грандіозної сварки.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на середу картами Таро для Раків прогнозує емоційний сплеск. Від того, як ви себе налаштуєте, залежатиме те, чи зумієте зберегти рівновагу, коли хвиля емоцій (поганих або хороших – не знає ніхто) захоче накрити вас з головою. Просто вірте у свої сили і успіх буде на вашому боці.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Для Львова може настати нелегкий період: везіння, яке супроводжувало вас у всіх справах, ніби відвернеться від вас. Реалізувати плани буде не так легко як раніше, але все ж таки цілком реально. Не варто впадати у відчай, просто запам’ятайте, що іноді для того, щоб досягти своїх цілей, необхідно реально докласти якихось зусиль. Чи не опускайте руки.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра для Дів попереджає їх про можливі конфлікти чи непорозуміння з близькими. Ви звикли бачити тільки свою думку, а з нею далеко не всі і не завжди згодні. Сприймайте це як належне. І якщо ви неправі – знайдіть у собі сили зізнатися у цьому. І тоді побачите, наскільки легше стало жити.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на сьогодні радить Терезам проаналізувати своє життя за останні кілька тижнів і зрозуміти, які помилки ви могли допустити. Визнання проблеми – перший і найважливіший крок до її вирішення, а якщо виправити раніше скоєні помарок, жити стане значно легше. Та й доля обов’язково подякує вам за сміливість.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіонам, можливо, доведеться ухвалювати нелегке рішення. Доля кидає вам шанс, можливо, це буде справді унікальна пропозиція. Але не поспішати рубати всі канати зі “старим життям”. У будь-яке нове русло потрібно переходити плавно, а зробивши це грамотно, ви точно не припуститеся помилок.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта Світ у розкладі на середу для Стрільців каже наступне: ви зовсім недавно припустилися помилки. Вірніше, ви її не можете усвідомити, оскільки вважаєте свої умовиводи єдино вірними. Можливо це не зовсім так. Розібравшись у чому справа, ви зможете налагодити свій душевний стан.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на середу для Козерогів вона набуває виключно позитивного забарвлення. Ймовірно, щось постійно тягнуло вас назад, але ви зуміли подолати зло і розірвати замкнене коло. Гороскоп на завтра обіцяє, що далі в житті настане світла смуга, тому наберіться сміливості та почніть втілювати глобальні плани в реальність.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Настав період, коли за свої провини потрібно понести відповідальність. Так, це нелегко, але варто змиритися з тим, що такий процес є неминучим. Гороскоп на середу чітко підказує вам: настав час збирати каміння. Зробіть це гідно.
РИБИ – Блазень
У Риб настав період протиріччя. З одного боку, ви як ніколи впевнені в тому, що все робите правильно, з іншого ж – ніхто з авторитетного оточення не згоден з вашою думкою. Можливо, раніше ви поводилися так, що люди просто перестали вас сприймати серйозно. Це приверне у життя великі труднощі, спробуйте виправити становище.