Гороскоп на 20 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 20 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Трійка
Мечейора назва цієї карти – “Владика Печалі”. Її ніяк не назвеш позитивною, та все ж вона несе еволюційний потенціал. Головний символ картки – серце, пробите трьома мечами. Його сенс очевидний: хтось може поранити ваше серце, завдати душевного болю. Друге значення пов’язане з необхідністю вчинити якусь неприємну, але необхідну дію. Наприклад, наважитися на серйозну важку розмову, рішуче відмовитися від чогось дорогого, але вже не потрібного. Або зробити неприємну медичну процедуру.
Телець – Четвірка Денаріїв
Ця карта присвячена накопиченню матеріальних цінностей, їх примноженню та використанню. На ній зображено заможного купця, який міцно тримає в руках свої золоті монети. Він зумів накопичити велике багатство, і в цьому його заслуга та привід для гордості. Але водночас очевидно, що він надто прив’язаний до нього і не має наміру розлучатися навіть із малою частиною свого стану. А це вже недобре.
Близнюки – Королева Мечів
Сьогодні у вас може з’явитися гостре бажання незалежності. Ви будете використовувати свій інтелект (його символ – меч у руках Королеви), яким сміливо відсікатимете нитки і ланцюги, які, як вам здається, перетворюють вас на раба. І дійсно, ви можете досягти великих успіхів на цьому шляху, у тому числі просування кар’єрними сходами або підвищення соціального статусу. Але є у цього процесу і зворотний бік медалі: діючи так, ви випалюєте навколо себе безлюдну пустелю, залишаєтеся на самоті на своєму високому троні.

Рак – Маг
Це найсильніша карта колоди. Чарівник символізує всемогутність, силу волі, блискучий інтелект, вищий професіоналізм, а також неординарні екстрасенсорні здібності. Таро не обіцяють, що сьогодні ви станете магом, але гарантують, що ваші можливості суттєво зростуть. Можливі перемоги, у тому числі кар’єрні, а також особлива насолода від того, що ви робите. Напевно, ви помічали, як приємно спостерігати за роботою майстра своєї справи.
Лев – П’ятірка Кубків
Ця мапа символізує розчарування. На ній зображено людину в печалі – 3 кубки розлиті. Можливо, сьогодні ви втратите щось цінне – у прямому чи переносному значенні. Або втратите віру в когось чи щось. Цілком можливо, що для подібного стану є всі причини, і все ж таки Таро підказують. Подивіться на карту: 2 із 5 кубків все ще цілі, але головний герой навіть не дивиться на них. Це вказівка ​​на те, що ви не помічаєте можливостей, які є у вас.
Діва – Імператор
На карті зображено людину, наділену владою. Сьогодні саме тема лідерства може стати визначальною для вас. Схоже, ваш професіоналізм, майстерність, уміння вирішувати питання та особистий авторитет зросли настільки, що оточуючі, нарешті, звернули на це увагу. Вам можуть зробити цікаву кар’єрну пропозицію або просто попросити очолити якийсь процес. Ця карта також свідчить про відповідальність.
Терези – Повішений
Ця “весела” карта має безліч значень, і тільки одне з них вважатимуться негативним. По-перше, ця людина жива і зовсім не страждає. По-друге, він має можливість поглянути на ситуацію під новим кутом зору. І по-третє, це справді якийсь “підвішений” стан, коли ви не можете впливати на ситуацію – вам відведена роль спостерігача. Що ж, і це непогано. Навіть якщо ви опинитеся в такому положенні, скористайтеся ним правильно.
Скорпіон – Четвірка Кубків
Сьогодні Таро обіцяють вам апатію, втрату бажання щось робити. На карті зображений чоловік, перед яким стоять 4 повні кубки – символ безлічі можливостей. Але вираз його обличчя каже: “Оскаліло!” Його більше не цікавить те, що є. Воно набридло, стало звичайним і більше не сприймається як цінність. Подібний настрій у цей день може бути пов’язаний із чим завгодно: з набридлими речами, ідеями чи людьми. Ще одне трактування карти – тимчасовий відхід від світу для роздумів про щось важливе.

Стрілець – Диявол
Зрозуміло, що ця мапа – не про позитив. Але насправді вона не така страшна, як може здатися. Її головна тема – залежність. Така сильна залежність, що вона перетворює вас на раба. Сьогодні Таро рекомендують вам скористатися шансом стати вільнішим. Подумайте, до чого чи до кого ви прив’язані надто сильно? Чи є речі, від яких ви не можете відмовитися за всі скарби світу? Чи любите ви людину так сильно, що здатні пожертвувати заради неї власним благополуччям та перспективами?
Козеріг – Лицар Жезлов
Сьогодні події можуть розвиватися дуже швидко. Ви потрапите у справжній вир, здебільшого позитивний. Натхнення, прагнення нових вершин і навіть нове кохання – все це може чекати вас сьогодні.
Водолій – Шістка Жезлів
Вам випала карта перемоги та тріумфу! Після довгої боротьби або довгого руху до мети ви, нарешті, отримаєте перемогу і отримаєте те, чого прагнули. Повага та шана, визнання заслуг, просування кар’єрними сходами – день обіцяє бути по-справжньому успішним. Крім того, карта означає закінчення чорної смуги у житті. Таро рекомендують додати швидкість і сміливо йти на обгін конкурентів та суперників!
Риби – Трійка Кубків
Чудова карта! Схоже, що вихідні у вас розпочнуться вже у неділю. Таро обіцяють вам приємне проведення часу в компанії однодумців, колег, друзів або знайомих. Ви зможете насолодитися успіхами, які досягли у команді. До речі, карта робить акцент саме на досягненні мети у “безлідерському” форматі, коли кожен член команди робить свій важливий внесок у спільну справу. Карта також означає одужання, подяку та щастя.