Гороскоп на 20 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 20 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Трійка Мечів
Друга назва цієї карти – “Владика Суму”. Її ніяк не назвеш позитивної, і все ж вона несе еволюційний потенціал. Головний символ карти – серце, пробите трьома мечами. Його сенс очевидний: хтось може поранити ваше серце, заподіяти душевний біль. Друге значення пов’язане з необхідністю зробити якесь неприємне, але необхідне дію. Наприклад, зважитися на серйозний важка розмова, рішуче відмовитися від чогось дорогого, але вже не потрібного. Або зробити неприємну медичну процедуру. Як би там не було, виконавши все це, ви будете почувати себе краще.
Телець – Четвірка денаріями
Ця карта присвячена накопиченню матеріальних цінностей, їх примноження та використання. На ній зображений заможний купець, який міцно тримає в руках свої золоті монети. Він зумів накопичити велике багатство, і в цьому його заслуга і привід для гордості. Але одночасно очевидно, що він занадто прив’язаний до нього і не має наміру розлучатися навіть з малою частиною свого стану. А це вже недобре. У природі діє закон звернення будь-якої матерії, в тому числі грошової: прийом – переробка – віддача. Тут ми бачимо, як працює перша частина цього рівняння, частково – друга. Але третя явно гальмує. Такий підхід до матеріальних засобів може привести до безлічі проблем, починаючи від суто фінансових і закінчуючи проблемами зі здоров’ям. Таро рекомендують подумати про все це, а також не забувати, що гроші іноді можна витрачати.
Близнюки – Королева Мечів
Сьогодні у вас може виникнути гостре бажання незалежності. Ви будете використовувати свій інтелект (його символ – меч в руках Королеви), яким будете сміливо відсікати нитки і ланцюги, які, як вам здається, перетворюють вас в раба. І дійсно, ви можете добитися великих успіхів на цьому шляху, в тому числі просування по кар’єрних сходах або підвищення соціального статусу. Але є у цього процесу і зворотна сторона медалі: діючи так, ви випалювати навколо себе безлюдну пустелю, залишаєтеся в повній самоті на своєму високому троні. Ще одне значення карти – перфекціонізм, який напружує і не гарантує успіх. Таро рекомендують боротися за незалежність, але пам’ятати про міру. А також про те, що ідеальним бути просто неможливо.

Рак – Маг
Це найсильніша карта колоди. Маг символізує всемогутність, силу волі, блискучий інтелект, вищий професіоналізм, а також неординарні екстрасенсорні здібності. Таро не обіцяють, що сьогодні ви станете магом, але гарантують, що ваші можливості істотно зростуть. Можливі перемоги, в тому числі кар’єрні, а також особливу насолоду від того, що ви робите. Напевно ви помічали, як приємно спостерігати за роботою майстра своєї справи. Саме так добре може бути і вам. Крім того, вас може очікувати прорив в особистісному і професійному зростанні.
Лев – П’ятірка Кубків
Ця карта символізує розчарування. На ній зображена людина в печалі – 3 кубка розлиті. Можливо, сьогодні ви втратите щось цінне – в прямому чи переносному значенні. Або втратите віру в когось або в щось. Цілком можливо, що для подібного стану є всі причини, і все ж Таро підказують. Подивіться на карту: 2 з 5 кубків все ще цілі, але головний герой навіть не дивиться на них. Це вказівка ​​на те, що ви не помічаєте можливостей, які є у вас. Озирніться довкола. Насправді не все втрачено.
Діва – Імператор
На карті зображено людина, наділена владою. Сьогодні саме тема лідерства може стати визначальною для вас. Схоже, ваш професіоналізм, майстерність, вміння вирішувати питання і особистий авторитет зросли до такої міри, що оточуючі, нарешті, звернули на це увагу. Вам можуть зробити цікаве кар’єрну пропозицію або просто попросити очолити якийсь процес. Ця карта також говорить про відповідальність. Якщо ви не боїтеся її, сміливо дійте. Таро застерігають тільки від одного: утримуйтеся від спокуси нав’язувати свою точку зору і тиснути на людей.
Ваги – Повішений
Ця “весела” карта має безліч значень, і тільки одне з них можна вважати негативним. По-перше, ця людина жива і зовсім не страждає. По-друге, він має можливість поглянути на ситуацію під новим кутом зору. І по-третє, це дійсно якесь “підвішений” стан, коли ви не можете впливати на ситуацію – вам відведена роль спостерігача. Що ж, і це непогано. Навіть якщо ви опинитеся в такому положенні, скористайтеся ним правильно. Зробіть важливі висновки, щоб надалі не потрапляти в подібні пастки.
Скорпіон – Четвірка Кубків
Сьогодні Таро обіцяють вам апатію, втрату бажання що-небудь робити. На карті зображено чоловіка, перед яким стоять 4 повних кубка – символ безлічі можливостей. Але вираз його обличчя говорить: “осточортіло!” Його більше не цікавить те, що є. Воно приїлося, стало повсякденним і більше не сприймається як цінність. Подібний настрій в цей день може бути пов’язано з чим завгодно: з набридлими речами, ідеями або людьми. Ще одне трактування карти – тимчасовий відхід від світу для роздумів про щось важливе. В цьому випадку чоловіка порівнюють з Буддою, що сидить під деревом боддхі. Таро рекомендують не зависати в цьому стані, а оцінити можливості, які надає вам доля.

Стрілець – Диявол
Зрозуміло, що ця карта – не про позитив. Але насправді вона не така страшна, як може здатися. Її головна тема – залежність. Настільки сильна залежність, що вона перетворює вас в раба. Сьогодні Таро рекомендують вам скористатися шансом стати більш вільним. Подумайте, до чого чи до кого ви прив’язані занадто сильно? Чи є речі, від яких ви не в силах відмовитися за всі скарби світу? Чи любите ви людини так сильно, що здатні пожертвувати заради нього власним благополуччям і перспективами? Провівши такий аналіз і зробивши вольові кроки, ви позбудетеся від цих уз.
Козеріг – Лицар Жезлів
Сьогодні події можуть розвиватися дуже стрімко. Ви потрапите в справжній вир, здебільшого позитивний. Натхнення, устремління до нових вершин і навіть нова любов – все це може очікувати вас сьогодні. Ви також отримаєте унікальну можливість чинити так, як велить вам серце, а також відкрито говорити про свої почуття. І все ж Таро рекомендують не приймати важливих рішень. Крім того, це не найкращий день для зізнань у коханні і офіційного оформлення відносин з коханою людиною. Зачекайте з цим до тих пір, поки швидкість вашого життя буде не такою стрімкою.

Водолій – Шістка Жезлів
Вам випала карта перемоги і тріумфу! Після довгої боротьби або довгого руху до мети ви, нарешті, отримаєте перемогу і отримаєте те, до чого прагнули. Повага і шана, визнання заслуг, просування по кар’єрних сходах – день обіцяє бути по-справжньому успішним. Крім того, карта означає закінчення чорної смуги в житті. Таро рекомендують додати швидкість і сміливо йти на обгін конкурентів і суперників! Але застерігають від проявів егоїзму і завищеної самооцінки.
Риби – Трійка Кубків
Прекрасна карта! Схоже, що вихідні у вас почнуться вже в п’ятницю. Таро обіцяють вам приємне проведення часу в компанії однодумців, колег, друзів або знайомих. Ви зможете насолодитися успіхами, які досягли в команді. До речі, карта робить акцент саме на досягненні мети в “безлідерском” форматі, коли кожен член команди вносить свій важливий внесок в загальну справу. Карта також означає одужання, подяку і щастя.