Гороскоп на 20 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на понеділок, 20 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує складний день.

Львам и Девам следует отдохнуть, а ось Овнам и Ракам, наоборот, поработать.

ОВЕН – Верховная жрица
Ця карта пов’язана з Луною, зі стихією води. Це завжди тайна. Карта стресса. Вона означає подвійність, неопределённость, непредсказуемость. Також жрица може позначати інтуїцію і пасивне сприйняття происходящих подій. Вам доведеться підлаштуватися під обставини.
ТЕЛЕЦ – Правосудие
Правосуддя це одна з цих карт, назва яких також є хорошим описом значень. У житті вам часто приходиться сражатися, щоб завоювати справедливе ставлення до себе або до них, хто позбавлений і позбавлений права голосу.
БЛИЗНЕЦИ – Солнце
Ця карта означає граничний колір пізнання, контрастуючи з Місяцем, який освітлює глибину пізнання. В цей день вас очікує свято, удача у всіх справах, що стосується дому, сім’ї та здоров’я.

РАК – Паж мечей
Вітер буде дуть проти вас. Вас будуть критикувати, ваші пропозиції можуть відвергнути. Будьте готові до цього і не намагайтеся тут же перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, дійсно містить немало цінного. Прислухайтесь до неї.
ЛЕВ – Четверка кубків
Уважно прослідіть за своїм настроєм. Яка небудь дурацкая мелочь может вызвать у вас обиду. І навіть якщо у вас дійсно є причина для огорчених, не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете отримати благоприятний шанс, який уже такий близок.
ДЕВА – Тройка жезлов
Либо у вас уже дуже прочна позиція, або в цей день ви нарешті взойдете на “плато”, з яким перед вами відкриваються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб осмислити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до цілини.
ВЕСЫ – Король жезлов
Вас переповнює енергія, і ви з легкістю сумеете воодушевить ею інших. Якщо у вас поки немає конкретних планів, поставте перед собою максимально високу ціль, і ви її, швидше всього, отримаєте.
СКОРПІОН – Тройка мечей
Влаштуйте собі свято. Ви це заслужили. Все іде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше вмішування поки більше не потрібно. Можете трохи побалувати себе. Проведіть цей день з сім’єю або друзями, доставте радість другу другу.

СТРЕЛЕЦ – Девятка кубков
Вас очікує черговий облом в роботі, “преприятнейшее известие” або мучительное рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо і постарайтеся переварити це як можна швидше. Сделайте то, что должны.
КОЗЕРОГ – Дама жезлов
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо надо, взяти на себе саму трудну частину роботи. Значит, ви готові зробити вирішальний крок. Так ви можете залучити за собою інші, якими потрібен ваш оптимізм, підтримку і мудре керівництво.

ВОДОЛЕЙ – Луна
Вы блуждаете в сумерках своей души, не находя дороги, да и не знаю, собственно, куда бредете. Повернутися назад пізніше, ідіть далі до самої суті речі, не обмежуючись поверхневим оглядом.
РЫБЫ – Влюблені
Эта карта выпадает редко. Вона означає, що у вашій душі поселилося світле і в той же час втрачає почуття любові. Будьте осторожны со своими желаниями и не пытайтесь спрятать их внутри своего сердца.